Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitív teszt után erős...

Pozitív teszt után erős megjön érzés, most akkor mi van?

Figyelt kérdés

A napokban kellene megjönnie,de mivel rendszertelen a ciklusom,igy nem tudom pontosan melyik nap.

Ma délelőtt csinaltam egy tesztet, ahol egy két percen belül megjelent a második csík is,igaz halványabb mint a kontrolcsík.

Mivel fáradékony vagyok,igy ledőltem aludni es erős mensi görcsre ébredtem fel, de egyenlőre nem jött semmi. Ez normális h ugy érzem még fog jönni? Csalhat a teszt?


2016. máj. 31. 15:18
1 2
 1/17 Mono144 ***** válasza:
100%
Igen, normális, de valószínűleg nem fog megjönni hiszen terhes vagy. Ilyenkor a szervezeted emlékszik arra és jelez hogy meg kéne jönnie, de ne aggódj, ez így indul :) Boldog babavárást! 16 hkm
2016. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
El sem hiszem h pozitív lett a teszt:) holnap szerintem csinalok mégegyet, csak ugy a biztonság kedvéért:P
2016. máj. 31. 15:28
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 10. hétig görcsölt úgy a hasam, mintha meg akart volna jönni. Az orvos szerint normális, vegyél a gyógyszertárban magnéziumot, az segít.

Csinálj még egy tesztet, persze, én csináltam vagy ötöt, másfél év után nem tudtam felfogni, hogy babánk lesz! :)) Gratulálok!

2016. máj. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Gratulálok én is mindekttőtöknek :) a párom kételkedik egyenlore mivel a teszten az egy csík halványabb, nem akarja beleélni magát. Volt sok csalódás. De holnap újra csinalok tesztet.
2016. máj. 31. 17:28
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

Ha ugyanolyan rózsaszín a második csík akkor az nem baj, ha halványabb mert terhességet jelez.

Nem fog megjönni akkor a mensi, a megjön érzés szokott lenni terhességnél, ez természetes.

2016. máj. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem sosem volt olyan erős a második csík, mint a kontroll csík. Nem is kell annak lennie, ez nem ovu teszt! Ha a csík egyértelműen látszik, az biztosan pozitív! A görcsökre szedj magnéziumot. (én palástfű teát is iszom, mert segíti a megtapadást). Ez az érzés teljesen normális,máris tágul a méh, azt is érezheted. A hormonok is tombolnak. :) Gratulálok!
2016. máj. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Par hónapig ez normális van akinek végig van

De az elején szinte mindnekinek

Akkor kb mikor megszokott jönni

2016. máj. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Mono144 ***** válasza:

Szia, csináltál új tesztet?

Mi újság?

2016. jún. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Csinaltam ma délután újra egyszerre kettőt is :D de még mindig halvány...tudok ide képet feltölteni?
2016. jún. 1. 14:24
 10/17 Mono144 ***** válasza:
tudsz igen, de ha halvány ha erősebb az terhesség :)
2016. jún. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!