Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » éhgyomori 4,6 lett,2 órás...

éhgyomori 4,6 lett,2 órás 3,3? Mit kell (ene) tennem?

Figyelt kérdés

Ilyenkor mi van? a terhesgondozóban nem mondtak semmit, csak hogy diétázzak, de vérvételre nem kell már mennem.


Akinek hasonló lett az értéke, mit mondtak neki?



2016. máj. 3. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a terhelt értéked alacsonyabb mint az éhgyomri, az inzulinrezisztencia. Ez valóban diétát igényel (160 gramm szénhidrát/nap/5-6 étkezésre lebontva) internet tele van hogy mit mikor mivel lehet enni, de a terhesség alapjáraton inzulinrezisztens állapot. Most nem fognak szerintem foglalkozni vele, ahogy nekem sem tették, szülés után érdemes megcsináltatni az inzulinterheléssel együtt, és akkor kiderül hogy valóban IR e.
2016. máj. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 4,8 volt az éhgyomri és 4,5 a 2órás,nekem azt mondták tökéletes eredmény ,azt jelenti,hogy a szervezetem rendesen feltudja dolgozni a cukrot.
2016. máj. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!