Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg gond, hogy nemvárt...

Tényleg gond, hogy nemvárt utáni 4. napon lett pozitív előszőr a tesztem?

Figyelt kérdés
2016. jún. 1. 13:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Több kérdés/válasznál is azt olvasom itt gyakon.
2016. jún. 1. 13:46
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

És azzal mi van akinek 8-10 napon. ???

MIért lenne gond ?

Valószínű később foganhatott.

Ne agyalj ezen inkább élvezd ki azt hogy kismama vagy.

Sok boldogságot !

2016. jún. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom gond-e, mindenesetre nekem is így volt, lassan 2 éves az "eredménye", úgyhogy akkora gond azért nem lehet :).

Szerintem annyi, hogy nem pont középidőben fogant és később lett olyan magas a hcg koncentráció a szervezetedben hogy kimutassa a teszt...

2016. jún. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kémiai terhességnek mondják/írják.
2016. jún. 1. 13:53
 5/9 A kérdező kommentje:
Időben fogant egyébként.
2016. jún. 1. 13:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Oltári butaságnak tartom !!!!
2016. jún. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első fiamnál,5 nap késés után lett nagyon halvány két csíkos tesztem, most másodjára 11 nap késés után lett pozitív tesztem, 32 hetes terhes vagyok jelenleg. Ezen ne izgulj nem gép az emberi szervezet, ovuláció bármikor lehet,bármikor foganhat a baba,mint nálunk ovu után 2 héttel sikerült összehozni a babát :-)
2016. jún. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kémiai terhességnél halványodik a teszt! Nekem volt 6!!!! A nem várt előtt pozitív lett, majd szépen elhalványodott és megjött. Ha ez történik veled egyszer, akkor így jártál, viszont ha sorozatos, akkor ott gond van. Nekem egy gyulladás okozta. Annak, hogy mikor mutatja ki a teszt, ehhez semmi köze.

23 hetes kismama :)

2016. jún. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem halvány volt a késes tizedik napján es semmi gond nem volt

Az orvos biztos mondta volna

Válsz ég később fogant mint sejtettük vagy ilyesmi

2016. jún. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!