Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az gond, ha nem erősödik a...

Az gond, ha nem erősödik a csík a terhességi teszten? X-epil,3-4 órás reggeli/hajnali pisiből mindig csak halvány pozitív, de mintha nem erősödne. Ez rosszat jelent?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 08:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Több napja csinálod és úgy nem erősödik? Vagy hogy érted?
2012. dec. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy pozi:)
2012. dec. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Kedves Első!


Igen, úgy.

2012. dec. 22. 10:37
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát sokan vannak, akiknek végig halvány a második csík, akárhány tesztet csinálnak. Lehet csak lassan emelkedik a szervezetedben a hcg szint. Igazából ezt így nehéz megmondani. Ha pozitív, akkor valamit mutat, az biztos. Nekem kb. 3-4 tesztem volt halvány (kb. 2 naponta csináltam) és az elmaradt mensi után úgy 1 héttel - másfél héttel lett igazán erős. Szóval még bármi lehet, ne pánikolj. :) Én szurkolok! (első válaszoló)
2012. dec. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az első két tesztet közvetlenül egymás utáni napokon csináltam, én nem láttam, hogy a második erősebb lett volna (férjem szerint az volt). Hagyj ki néhány napot, utána tesztelj újra - akkor már én is láttam. Igaz, egyformán erős sose lett a két csík. És a tesztek érzékenysége sem egyforma.
2012. dec. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%

teljsessen felesleges es draga dolog tobb tesztet csinalni Egy teszt pozitiv akkor terhes vagy kesz.A teszt a bizonyos mennyisegu HCG re reagal tobbre ua a reakcio.

HCG erosodest csak vertesztbol lehet kovetni de felesleges az elso UH laatod oke e a terhesseg vagy nem.

Nem ertem ha az embereknek ennyi penzuk van kidobi

2012. dec. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én most vagyok a ciklusom 33. napján. És délutáni pisiből halványan látszik, igaz kb 5-10 perc után kivehetőbb (X-epilt használtam). Azért izgulok ennyire, mert félek, nehogy méhen kívüli legyen, mivel görcsölgettem is kicsit, igaz az Mg+B6-ra elmúlt, mert állítólag akkor lassabban emelkedik a bHCG. Ezért témázok ezen ennyire. Dokihoz meg az ünnepek miatt most nem tudok menni, meg még korai lenne.
2012. dec. 22. 16:48
 8/11 A kérdező kommentje:
Meg a terhestüneteim is csökkentgetnek (pl. mellfájdalom se nagyon van már).
2012. dec. 22. 16:56
 9/11 anonim ***** válasza:

A mellfájdalom nekem is megszűnt néhány nap után, a többi tünet meg csak a 8. hét körül jelentkezett. A méhen kívülit meg a teszt úgysem mondja meg, az majd az orvosnál kiderül.

Amúgy én is X-Epillel teszteltem.

Nyugodj meg, és örülj annak, ami van, mert vannak pozitív tesztjeid. A többi is kiderül a maga idejében.

5-ös voltam.

2012. dec. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia! Kérlek írd meg mi lett veled azóta! Én most ugyanebben a cipőben járok. Ma megyek dokihoz, de tiszta ideg vagyok!
2013. okt. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!