Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismamák hogy vagytok...

25 hetes kismamák hogy vagytok? Dolgoztok még? Mit vettetek meg a babának? Fiú vagy lány?

Figyelt kérdés
2016. jún. 1. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Én elejétől kezdve nem dolgozhatok mert vegyszerekkel festékekkel dolgoztam,kiskád,babakocsit megvettük már,kiságyat kisruhákat és sok apróságot kapunk,é s fiúnk lesz Csongor,,meleget igazán rosszul viselem,bokáim is elkezdték dagadni,te hogy vagy milesz mit vétettek már még?
2016. jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia,talán még èn is beleférek a 24+3 hetemmel :) Sajnos èn a pozitív teszt óta táppénzen vagyok,volt 2013ban 2 vetélésem így a doki javasolta+a munkahelyemen a gyerekek miatt folyamatosan fertőzéseknek voltam kitéve. Szerencsére most jól vagyok/vagyunk,pedig volt pár ijesztő dolog (sokáig tartó rosszullétek,komolyabb megfázás az első hetekben,vakbèl gyulladás gyanu,stb.) Ugyan nem tudták 100%-ra mondani,mert a babánk nagyon izgága,de úgy néz ki kis fiúnk lesz. Egyenlőre csak ruhákat vásároltam 56-62-es méretben. Kaptunk pár dolgot rokonoktól is(kis kád,sterilizáló,ruhácskák,bundazsák,cumik...),de a lista nagy rèsze beszerzésre vár.

Nálad hogy állnak a dolgok?

2016. jún. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 24+2 :)


Dolgozom még, júli 15-ig. Szociális munkás vagyok. Kislányt várunk, elvileg Hangát :)

Semmi rosszullétem nem volt eddig, hál' isten, de a nyári 40fokot nem fogom megúszni, sajnos...

Ami van eddig: ruhásszekrény, komód, nagyon sok ruha (tényleg rengeteg, sokat kaptunk meg én is vásároltam), babakocsi 3in1, a hozzá tartozó kiegekkel, mint szúnyogháló, esővédő. Kiságy kombi, még festés alatt és az élvédőit kell lecserélni, az enyém volt.

Szobafestés ami még nagy dolog és vissza van, kád és állvány sincs még. De van bölcső :)

9,20ra vagyok kiírva.

Te hogy vagy, miket vettetek eddig? Név van már? :)

2016. jún. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én holnap leszek 26 hetes, és már a 7. héttől táppénzen vagyok előző vetélésem miatt, és a mostaninál is voltak vérzések, így jobbnak láttam itthon maradni,főleg, hogy gyerekekkel dolgozom és pont az az időszak volt amikor nagyon sokat voltak betegek, így jól döntöttem. Még semmi nincs meg a babának, pár napja derült ki 100%-ra hogy fiú, és a 30. hétig nem is nagyon szeretnék vásárolni neki semmit az előzmények miatt. Max pár babaruhát. A frontokat én sem bírom, teljesen kivagyok tőle, olyankor nagyon sokat görcsöl a hasam és keményedik, így is sok pihenésre vagyok ítélve, mert folyton érzem a hasam.
2016. jún. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es válaszadó!


Mi hasonló cipőben vagyunk,sajnos az előzményeket nézve is. Nàlunk is nehéz ha jön a front. Olyankor a pici is kevesebbet mozgolódik. Megkérdezhetem,hogy miért pont a 30.hèttől vásárolnál,vagy csak ez a hét volt szimpatikus? Én is vártam a 21.hétig,biztos,ami biztos alapon... Boldog babavárást! #2

2016. jún. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves 5-ös válaszoló.


Nem tudom miért pont a 30. hét úgy vagyok vele, hogy addig még ráérek és ha korábban vásárolnék azt még korainak érezném és folyton azon rágódnék, hogy mennyire előre mentem. Nekem így esik jól, hogy nem sietem el, így is minden nap eszembe jut, hogy nehogy elvegye őt is tőlünk az isten, mert abba belehalnék, úgy meg pláne, ha már itt lennének a cuccok. Tudom hülyeség mert nem azon múlik, hogy mikor vásárolunk, mégis nekem így nyugodt a szívem.


4-es voltam.

2016. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!