Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hét feletti kismamák hogy...

30 hét feletti kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Ki mikorra van ki írva, hogy viselitek az időjárás változást, tudjátok hogy milyen nemű lesz, melyik városban szültök? féltek e, hanyadik gyerkőc lesz?

2016. jún. 1. 21:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Már 30. hét felett vagyok 2 nappal. ☺ remélem beleferek...

Kistarcsan fogok szülni,augusztus 9-re vagyok kiirva. A hidegfrontot nehezen viselem, olyankor órákig fáj a hasam és tömöm a magnéziumot. Kislány lesz, első baba. Veletek mizu? ☺

2016. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szombaton töltöm a 31 hetet első baba lesz fiú kicsit félek mindentől jól viselem a terhességet semmi panaszom talán annyi hogy a babám nem szereti a hideget hidegfrontkor kicsit fáj a hátam derekem Miskolcon fogok szülni kedves első válaszoló jó babavárást és könnyű szülést már várom hogy a nagy nap itt legyen
2016. jún. 1. 21:55
 3/18 anonim ***** válasza:

rosszul ma. szombaton töltöttem a 30at :)

Bp, fiú lesz... második, nem félek a szüléstől, az tudom, hogy vacak... :D

de sok mástól igen :) hülyeségeken. fogom-e annyira szeretni mint a nagyot? a nagyot nem fogom kevésbé szeretni? lesz mindkettőre elég időm? hogy fogom csinálni az első 3 hétben míg a nagy itthon lesz nyáriszüneten, csak kéne vele menni ide-oda-nem zárhatom be. de anno a nagy 2 óránként evett 1 órát, majd fél órát büfiztettem... szóval ez így nem lesz jó sehogy a nagynak. na ilyeneken aggódok esténként, ezek mellett a szülés eltörpül :D


te kérdező?

2016. jún. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló köszönöm a válaszod mindannyiunknak meg van az aggodalma de majd csak lesz valahogy remélem megoldódik az aggodalmad ilyenkor mindig arra gondolok hogy 1 évvel később már jobb lesz könnyű szülést és boldog babavárást
2016. jún. 1. 22:02
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Június 20. A hidegfrontot nem szeretjük, de jól vagyok. Első baba lesh, fiú, és én is Miskolcon szülök. Félek tőle, császárral is riogatnak, mert nagy baba lesz.
2016. jún. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Kedves harmadik válaszoló nem sokára túl leszel rajta kicsit írigyellek a császártól én is félik de majd csak lesz valahogy a babának ki kell jönni e. további boldog babavárást és könnyű szülést kívánok Melyik korházban fogsz szülni én a Semmelweis-ben fogok
2016. jún. 1. 22:21
 7/18 anonim ***** válasza:
Pénteken betöltöm a 31. hetet.A 29. hétig semmi problémám nem volt (dolgoztam) aztán derült égből villámcsapásként jött a magas vérnyomás...be is fektettek egy hétre a kórházba.Már itthon vagyok, dopegytet szedek.... az időjárás változás megvisel.Levente babával mi a hideg frontot nagyon szeretjük, a meleget kevésbé.Nyíregyházán fogok szülni, ha minden igaz apásan ☺ és augusztus 5-én.
2016. jún. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36 hetes, június 29-re várom, első baba lesz és elvileg lány. Az időjárás változás egyáltalán nem zavar, viszont a meleget nem bírom, rettenetesen izzadok és borzasztó melegem van enyhébb időben is. Általánosságban nagyon jól vagyok, de a combhajlatom és a szeméremajkam sokszor iszonyúan fáj, a mozgás elég nehezen megy, remélem ez elmúlik a szülés után, mert a fürdőkádba bemászás kezd krimivé válni. A szüléstől nem félek, biztosan rémes lesz, de majd igyekszem túlélni és remélem rendben lesz minden, mert a műtéttől viszont tartok.
2016. jún. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Kedves negyedik válaszoló én is aug 5-re vagyok kiírva de olyan érzésem van hogy hamarabb fog jönni nekem is ingadozó a vérnyomásom de a védőnő azt mondta hogy ez normális ilyenkor könnyű szülést és boldog babavárást
2016. jún. 1. 23:21
 10/18 A kérdező kommentje:
Kedves ótödik válaszoló kitartás már nem sok van hátra hát nekem az ágyból való kikelés okoz néha gondot sokszor le gurulok az ágyról négykézláb a földre mert másképp nem tudok felálni
2016. jún. 1. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!