Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hét feletti kismamák hogy...

30 hét feletti kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Ki mikorra van ki írva, hogy viselitek az időjárás változást, tudjátok hogy milyen nemű lesz, melyik városban szültök? féltek e, hanyadik gyerkőc lesz?

2016. jún. 1. 21:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Lemaradt boldog babavárást és könnyű szülést kívánok
2016. jún. 1. 23:25
 12/18 anonim ***** válasza:
Ez aranyos. :) Mármint, hogy kigurulsz az ágyból. Azért "jó" hallani, hogy másoknak is vannak ilyen problémái. :) Kitartást mindenkinek. :)
2016. jún. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyok,július végére vagyok kiírva. Egész jól bírom,bár a frontok betesznek. 2. baba,és igen a szüléstől félek,a szoptatás meg nagy mumus mert sokat szenvedtem Vele az elsőnél is.
2016. jún. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szia, én 32 hetes vagyok, folyamatosan voltak gondok,már nagyon várom a végét!én is Miskolcon a Semmelweisbe fogok szülni!
2016. jún. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Most töltöttem a 30. hetet. Második baba Ő is kislány :).

Augusztus 10.re vagyok kiírva. Én kimondottan örülök ennek a lehulesnek, a meleget meg nem terhesen sem birom....

Budapesten fogok szülni.

2016. jún. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Sziasztok! én 31 hetes vagyok, július végére vagyok kiírva,de félek,hogy valamelyik hidegfront beindítja a szülést. Ha minden igaz kisfiú lesz,hétfőn megyek 32 hetes uh-ra,remélem még mindig fiú :) Kistarcsán fogok szülni.eléggé félek a szüléstől,de úgy vagyok vele ha mások kibírták akkor én is :) De már nagyon várjuk :) 1. baba. Mit gondoltok az apás szülésről?
2016. jún. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyok, július végére vagyok kiírva. Második babámat várom, kisfiú. Nyíregyházán fogok szülni. Elég komplikált volt a terhességem kb. a 24 hétig, azóta picit jobb. A frontok nagyon megviselnek. A szüléstől most kezdek el félni, az első nagyon nehéz volt.
2016. jún. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

34+2 nél tartok kislány :)

Van egy 20 hónapos fiam is. Attól félek csak hogy mi lesz abba a 3 napba még nem leszek itthon.

Már tudom mi vár rám szülés szempontjából, fiammal nagyon megszenvedtem de.természetesen szültem minden fájdalomcsillapító nélkül :) ha most kevésbé fog fájni vahy gyorsabb az csak jobb lenne :D

2016. jún. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!