Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9hetes kismama vagyok és...

9hetes kismama vagyok és megfaztam, milyen gyógyszert vehetek be mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Van egy másfél évesem is, aki még szopizik..eddig nem voltam beteg..
2016. jún. 2. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megfázásra? Teát, mézet fokhagymát.
2016. jún. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Mézet DE NEM CSAK NYALOGATNI szó szerint enni ha beteg vagyok egy üveggel - egy kg - megeszek es semmi bajom két nap után ! Virágpor ajánlok ha tudsz venni az meg jobb
2016. jún. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mono144 ***** válasza:
Szia, sok folyadék, és oscillococcinum. Nekem segített. Jobbulást!
2016. jún. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenhol azt irják a neten, hogy mèzet nem szabad enni terhesen..akkor most mi van?
2016. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok folyadék, nekem a citromos borsmentha tea csodákat tett! Ha fájt a torkom 1-2kanál mézet is ettem, pedig ki nem állhatom.
2016. jún. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kvara unom hogy a tényleg jo es jo szándékú tanácsaim lepontozzak

Most akkor mondja mar meg valaki h mi az isten nem volt hasznos

SZABAD mézet enni terhesen !!!!! Az egyik kegegészségesebb dolog a vilagon.. Ennyi erővel kb vizet se igyatok terhesen

Az összes terhességem alatt rengeteg mézet es virágpor fogyasztottam semmi gond nem volt es most sincs

2 lanyom es egy fiam van

Es méhészetunk

Tudnám ha baj lenne ...

2016. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 32 hetesen sajnos több megfázáson vagyok túl, pedig előtte sosem voltam beteg.

Alapból semmit nem lehet-tarja a mondás és a dokik is ezt szokták mondani. Én viszont nem gyógyultam meg a tea, méz, c vitamin combótól.

Homeopatias segit valamicskét, oscillo. A homeogene 9 stodal és társai. Sajnos cukros lettem, ezek is kiestek.

Bioparox zseniális...volt, egy hónapja kivonták a forgalomból.

Orrcseppből homeos, vagy csecsemőknek való.

Antibiotikumbol van 1-2; de csak ha minden kötél szakad.


Javaslom én is a pihenést, házi praktikákat. Ugyan ugy kilábalsz, csak lassabban.

Lázad ne legyen, arra figyelj, nekem nem volt, de lelkemre kötötte a dokim, h ha van befektet.

2016. jún. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bioparoxot akartam javasolni, közben eszembe jutott, hogy tényleg kivonták. Én 3 napot rohangáltam érte, mire kaptam egy falusi gyógyszertárban még a kivonás elött pár nappal. Javaslom keresd fel a háziorvosod, talán tud adni valamit. Ennek ellenére homeopátiával próbálkozhatsz, a korábbi hozzászólók minden jó készítményt felsoroltak. A homeogene9 torokfájásra szuper, a Stodal köhögésre, az oscillococcinum pedig általános megfázásos/influenzás tünetekre. A C-vitamin kiegészítésnek pedig mindenképp ajánlstos.
2016. jún. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Üdv sorstárs.én 16hetes vagyok és kedd óta szenvedek a náthától.a dokim nem adott semmit mert nem lehet várandósan bekapkodni ezt azt.waporub wicket használok minden este a melkasra és torok kenegetésre,iszom iszom iszom és talán ma kezdett el felszakadni a nyák....szóval kezd javulni a helyzet.kitartást.pihenj sokat.jah sajna a mézet én nem bírom megenni...
2016. jún. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!