Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor állapítják meg, h a...

Piroska és a farkas kérdése:

Mikor állapítják meg, h a beazonosított ellenanyag jelent-e veszélyt a magzatra?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, az ellenanyagoknak csak egy bizonyos alcsoportja képes a méhlepényen keresztül a magzati vérkeringésbe bekerülni - vagy vmi ilyesmi...- de mikor és ki mondja meg, h a nálam kimutatott ellenanyag ebbe az alcsoportba tartozik-e?

Első pozitív szürés után 2 héttel visszahívtak, az új leletemen is az van, h 2 hét múlva megint menjek. Most vagyok a 16. hét felénél. Lehet, h az újabb vérvételnél ezt fogják nézni?


2016. jún. 2. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:

szia. már az előző kérdésnél is irtam, hogy keress fel szakembert, mert az orvosok sajnos ehhez nem értenek.

nekem is pozilett az ellenanyagom, mint az már irtam neked. az orvosom semmit nem tudott hozzáfűzni, csak hogy ha vérre lesz szükségem milyen vért kell kapnom. mást nem

rá pár hónápjra meglett a fiam. kora baba.

most jobban utána jártam, és a szakember akivel beszéltem ő mondta hogy ezekből az adatokból látszik és látszott volna ha az orvosk értenének hozzá, gyulladás volt a szervezetemben.


én a helyedben felkeresnék egyet z országos vérellátószolgálatnál tudsz segítséget kérni, én is ott kaptam

2016. jún. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerdàn beszélek az orszàgod vérellátó egyik főorvosàval, csak addig is jó lett volna vmi infó. Sok kismamàt érint ez és rossz h így magunkra hagynak vele.Hànyadik héten kellett megszülnöd a babàd?
2016. jún. 3. 17:26
 3/4 anonim ***** válasza:

35 de császár.

mint mondtam, valami fertőzésem voltam amit nem kezeltek, mivel nem tudta az orvos. és emiatt a baba megrepesztette a burkot magának. azt mondták hogy tudta hogy jobb kint neki mint bent.

Te hányadik hétben vagy:


probálj ne aggódni, nem lesz semmi baj

2016. jún. 4. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még csak a 16. hétben vagyok.
2016. jún. 4. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!