Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól fogadtok majd látogat...

Mikortól fogadtok majd látogatókat a szűk családon kívül? Anyós már szervezi a párom szülinapját, mikor a bébink 3 hetes lesz. Hát én bizony ellene vagyok! Vélemények?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 16:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%
Nekem sem tetszene. Én mostanság fogom megszülni a második babánkat, de min 6 hét mire a tágabb rokonság, barátok jöhetnek majd.
2010. ápr. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

3 hetes babánál mg nem lehet bulit tartani!

6 hetes kora után jöttek a barátok, elötte a nagyszülők, testvérek, sógornők, dédik, de ők is csak kettesével.

2010. ápr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Én is ellene lennék. 2,5 hetes volt a babánk, amikor eljött a karácsony. Nem mentünk sehova, ide se jöhetett senki. Mindenki megértette, senki nem sértődött meg.

Örültem, hogy lyuk van a se***emen, nemhogy még látogatókat fogadjak, ráadásul SOKAT.

2010. ápr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként érdemes most a sarkadra állnos picit (persze csak udvariasan), mert később már nehezebb lesz és pikk-pakk átveszik az irányítást és a fejedre nőnek!
2010. ápr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Allitsd le de gyorsan. 6. hetig nem szoktak nagy vendegseget szervezni, csak a csalad, ahogy mar elottem irtak, de "bulit" meg plane nem. Megis mire gondolt? Zene, tanc? Ki suti a sutit? Te? :)Vagy mindenki az ujszulottre veti magat, aki a sok arctol fel ora multan sikoltofraszt kap, csak gyozd megnyugtatni. A szoptatas nyugalmarol es a tobbirol ne is beszeljek, furdetes, egyebek. Nem valo es kesz. Es ezt neki is tudnia kene, ez nem ujkeletu. Gondolom tudja is, csak benne van a " furgepor a fenekeben", ahogy nalunk szoktak mondani. Szerintem a parodnak sincs szuksege a partyra, de a kicsinek meg vegkepp nem. Alljon az anyja ele es kerek perec mondja meg, minel elobb.
2010. ápr. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Megnevettetek, köszönöm! Nem lesz itt semmiféle buli az hétszentség!!! A gyerekem egészségéért ÉN vagyok a felelős úgyhogy ide bizony nem jön senki! Majd anyósnál lehet a buli ha szeret takarítani. Örülök, hogy nem csak én gondolom így.
2010. ápr. 11. 17:15
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
A babák a velük született, anyától szerzett immunitást fél éves korukra folyamatosan veszítik el és közben alakítják ki a saját immunitásukat. Ebből igen könnyen ki lehet számolni, hogy kb 3 hónapos korában van az immunitása legalján. Ehhez viszonyítva dönthetsz, hogy mikor a legjobbak a családi rendezvények.
2010. ápr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

Ez a fürgepor nagyon tetszett!!!! :)))))

A kérdezőnek pedig: hát, nem is tudom, normális?? Neki még jobban kellene tudnia, hogy 6hét fekvés, ki sem mozdulás. kívül másoknak tágasabb........

Nem vicc, ki kell pihenni magad, regenerálódni kell!!

Ne hagyd magad, most ti vagytok az elsők!!

37hetes

2010. ápr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
4 hetes volt, amikor az első házassági évfordulónkat ünnepeltük. Mndenki ott volt, aki nekünk számít, család, barátok. Senki nem akarta puszilgatni vagy fogdosni, ennyi eszük van az embereknek azért...
2010. ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy hetes volt a lányom, amikor a csángó-fesztiválon mászkáltunk vele, meg barátokkal találkoztunk. Hogy te hogyan érzed magad szülés után, az egyénenként változó, lehet, hogy szükséged lesz sok pihenésre, lehet, hogy teljesen jól leszel, ezt előre nehéz megjósolni.

Az, hogy a baba körül idegenek is vannak, nem gond, ha nem fogdossák, nem veszik fel, nem puszilgatják - ezzel kapcsolatban neked kell a sarkadra állni, néha nehéz, de aki ezen megsértődik, az tegye! Viszont nem vagyok híve annak, hogy hozzátok menjen sok ember, azt azért ne várják már el egy frissen szült anyukától, hogy csilli-villire vágja a lakást meg főzőcskézzen egy rakás vendégnek! A kisbabának is kell a nyugalom. Szerintem az a megoldás, hogy ha anyósod bulit akar szervezni, hát szervezzen a saját lakásába, ahová, ha úgy érzed, elmentek a babával és ahonnan azonnal hazajöhetsz a nyugiba, ha soknak érzed.

Én is leállítanám az ilyen anyóst azonnal, mit képzel, szervezze csak a saját életét!

Nekem nem volt gond kimozdulni a picivel, de ahhoz ragaszkodtam, hogy ide hozzánk ne másszon senki, pláne nem bulizni. Elmentünk ide-oda, aztán amint az esett jól, hazajöttünk. Megértette a család, nem volt ebből gond.

2010. ápr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!