Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt mellfájdalma és...

Akinek volt mellfájdalma és mellbimbóviszketéses tünete attól kérdezném. Volt menstruáció előtt is ilyen tünetetek?

Figyelt kérdés
2016. jún. 3. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem sosem viszketett a mellbimbom meg. Aztan most par napja egyszer csak igen, de csak nagyon rovid ideig. Megis feltuno volt, mert mondom, azelott sosem volt ilyen. Masnap pozitiv teszt.
2016. jún. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem mensim megjövetele előtt mindig fájtak a melleim meg nagyon feszültek legfőképp azelőtti napon mielőtt megjött, de viszketni nem viszketett.


Most hogy terhes vagyok, szinte minden nap van mellfájdalmam, viszketést pedig egyszer tapasztaltam eddig ami rövid ideig tartott és zuhanyzás után volt. Na ilyen most volt először.


8+6 hkm

2016. jún. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt több mint egy éven keresztül, menszesz elött egy héttel már fájdogált, de nem vészesen csak egy picit. Aztán elmúlt, lassan két éve hogy sosem fájt.


Most viszont 2 hete fáj😊 , 5+4 hkm

2016. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Menzesz előtt 1-másfél héttel mindig fájtak a melleim, de azért nem olyan durván, de éreztem, hogy feszülnek, ilyenkor mindig tudtam, hogy na, akkor 1-másfél hét múlva várható, hogy megjön.

Aztán mikor terhes lettem, akkor meg nem akkor fájtak, hanem akkor, amikor már meg kellett volna jönni, de ugye nem jött meg és sokkal intenzívebben és érzékenyek is lettek. Mellviszketésem sosem volt.

2016. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!