Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek lehetnek tünetek?

Ezek lehetnek tünetek?

Figyelt kérdés
2 héttel ezelőtt történt az "esemény"..azóta volt nagyon erős fejfájásom,enyhe rosszullétem,erős görcs a méhem környékén,mellfeszülésem pár napig és ma némi sötétvörös vérzésem.A nemvárt 12.-e körül lenne esedékes..reménykedhetek?

2016. jún. 4. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez "esemény" után 10 nappal már érzékeny teszt kimutatja.
2016. jún. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mono144 ***** válasza:
Terhességre utaló jel igazából van, de aki még soha sem volt terhes, nem igazán tudja megkülönböztetni hogy most meg fog jönni vagy nem? Hiszen átlagosan ugyan azok a tünetek vannak mint amikor meg fog jönni. Ez a menstruáció napjától számolható ha nem jön meg hogy lehetséges terhesség. Olyankor érdemes tesztelni. 12-e még nagyon messze van, hogy bármilyen teszt kimutassa.
2016. jún. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretném,ha az lenne..
2016. jún. 4. 18:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Elso nagy baromságot ír mivel akkor meg nincs is beagyazodva szóval mi a csudát is mutatna ki

Szerintem van amúgy esély ,hogy kismama vagy, Facelle tesztet ajánlom

2016. jún. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A szex után - ha megtörtént a megtermékenyítés -, akkor kb 10-14 nap múlva megtörténik a beágyazódás és attól kezdve kimutatja a teszt a terhességet.

Nem kell megvárni a várható menzesz idöpontját, ha nem félidöben , hanem elöbb lett terhes, akkor elöbb pozitív a teszt is.

2016. jún. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez igaz, utolsó, d ha kicsit később volt az ovu, akkor lesz egy negatív teszt, elkeseredés, pedig még lehet, hogy baba van a dologban.

Nekem négy terhességem volt, három gyermekem (egy vetélésem), de SOHA nem mutatta ki a nemvárt előtti napon a teszt a terhességeket.

Tudom, a türelem a legnehezebb, de még mindig jobb, mint elkeseredni feleslegesen.

2016. jún. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Előbb majd másfél héttel,de megjött. :(
2016. jún. 5. 17:45
 8/8 Mono144 ***** válasza:
Sajnálom :( ne csüggedj, talán a következő hónapban sikerül. De tesztelni ha nagyon akarsz mert majd úgy érzed, a DM-ben is kapható Predictor Early-t javaslom. Ennek nagy az érzékenysége. Nálam 6 nappal a nem várt előtt kimutatta a terhességet.
2016. jún. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!