Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan hüvelykapszulától...

Utrogestan hüvelykapszulától reggeli vérzés?

Figyelt kérdés
9+3 napos vagyok. Sajnos az elején vérezgettem elsőre duphastonból szedtem napi 4-et, de semmit nem segített, sőt szédültem tőle. 6 hetesen dokit cseréltem több okból. Ő írta fel az utrot este 2 kúp + napközben a maradék duphastonból 1-1 reggel-du. Eddig tökéletesen elmúlt, de most 3 napja reggelente a kúp nem sárgán hanem rózsaszínesen jön ki. Beszéltem a dokimmal azt mondta amíg nem napközben verzek ne aggódjak. De aggódom. Szerintetek?

2016. jún. 6. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én nekem is rózsaszínes barnásan ürült, sőt 9 hetesen rendesen végeztem is töle, bementünk kórházba, és mondták, hogy kicsit kimart, azért van, és amint abba hagytam 12 hetesen, ez is megszűnt, aztán azóta 11 hónapos nagyfiú. Nagyon jó az a gyógyszer, én neki köszönhetem a fiam. Előtte kettőt elvesztettem sajnos, úgyhogy használd tovább nyugodtan, mert ha ultrahang rendben, nincs bevérzés, semmi, akkor a kúp mart kicsit ki,de az nem veszélyes a picire.
2016. jún. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm !! Én is 1,5 éve elvesztettem egy babát! Azóta nem jött össze és még mindig alig hiszem el annyira féltem.. De mindig nyugtatom magam, hogy most nem lehet semmi baj :) ! Köszönöm a válaszod!
2016. jún. 6. 10:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, rendben lesz minden!!
2016. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én 6+4 napos vagyok! Én a pozi teszttöl használom az utrot, 2x1-et! Sajnos 5 vetélésem volt, a vérem miatt. Most szurizom magam. Csütörtökön voltam dokinàl,picivel minden rendben volt:) remélem most is! Mert tegnap este az utro utàn barnàs nyàlkás ,minimális folyàsom volt. Teljesen beparàztam!! :( Ma a reggeli bogyi után is volt. Hívtam a dokit, azt mondta egy-két csepp teljesen normális. Minden második nőnek van. Sokat olvasgattam, és sokan irtâk a barnàzàst,rozsaszin folyàst utro mellett! Van akinek mêhszàj sebet csinàlt. Reménykedjünk,hogy nekünk is csak megmarta a hüvelyfalat. Azóta is tart a reggeli rózsaszínes folyàst?
2016. jún. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!