Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 10 hetes. eddig...

Ma vagyok 10 hetes. eddig semmi gond nem volt a picivel, ma reggeli pisilésnél a papiron láttam egy rozsaszin kis vérfoltot. Mitől lehet ez? Baj lehet?

Figyelt kérdés

#rozsaszín vérzés
2015. szept. 7. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, lehet baj, a terhessegben minden verzes abnormalis.

AZONNAL korhazba kell menni.

Nem varni, nem ide irogatni , nem magandokit hivogatni, hanem ugyeletre menni !

2015. szept. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz, látatlanban ki fogja tudni megmondani, hogy mi a baj???? Orvos!
2015. szept. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

10 hetesen 3 hete én is így jártam. Be is mentem a kórházba ügyeletre szombaton! Kiderült hematómám van. Az repedt meg. Ágynyugalom és utrogestant kellett szednem. 1 hét múlva volt kontroll addigra fel is szívódott mert "csak" 24x14mm-es volt.

Gyanítom h ilyen dolog lehet nálad is. Én bemennék a helyedben. Nem szórakoznék.

2015. szept. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

...és itt írogatsz....

bravó!

2015. szept. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
elnézest kérek az információ hiány miatt, mikor ezt irtam mar uton voltam a kórházba.. de gondoltam megkérdezem mások mit tapasztaltak ezzel kapcsolatban.. de a tipikus magyar mentalitásban nem csalódtam csak rosszindulat.. utolsó elöttinek köszönöm az érdemleges válaszát :)
2015. szept. 7. 13:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

Mit mondtak ?

2015. szept. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

megvizsgált a doki ultrahangal, nem talált semmit.. a picivel minden rendbe.. az mondta hogy lehetséges a szervezetem "emlékszik" a menstruáciom időpontja ugyanis ha nem lennek terhes ezekben a napokban jonne meg..

Azóta nem volt egy pici vérzés sem :) de a biztonság kedvéert ágynyugalom és pihi

2015. szept. 7. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!