Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem jött meg a menzeszem?

Nem jött meg a menzeszem?

Figyelt kérdés
Sziasztok mult honap elelyén meg volt a menzeszem rá 2 hétre megint megjött de visszont csak 2 napig és enyhe volt de ze mellet azt kell tudni hogy gyogyszert szedek rendesen Lindinette 20. de mikor megjötaba a két napba akkor is ugyan ugy szettem mint kellet és most amikor elfogyot a gyogyszer 29-én azota nem jött meg a menzeszem. Vártam csináltam tesztet ami 5 halvány csikos lett. De rá három napra csináltam digitálisat az negat lett de a menzeszem sehol még . A méhem néha görcsös fájások vannak mintha meg akkarna jönni meg amikor együt vagyunk a páromal néha fáj érzékeny, de semmi mell érzékenység meg ilyesmi nincs és 22-én megyek dokihoz csak

2016. jún. 7. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyire volt erős amikor 2napig jött meg, Ha csak enyhén pecsételt, akkor lehetett beágyazódási vérzés is. Ha tudsz szerezz még egy tesztet és holnap reggel csináld meg, akkor tudja a legjobban kimutatni. nekem anno az olcsó x-epiles is kimutatta elég korai terhességet, igaz halványan, de látszott
2016. jún. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jún. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem volt erös de gyogyszert szedek ez mellet elvileg nem leszek terhes vagy nem tudom már rég otta szedem ezt a fajtát de amit tegnap csináltam tesz digitális azt muttata nem vagyok az elötte amit vettem aba 5db teszt volt és nem reggel csináltam azokat halvény csikos volt mind vagyis nem tudom
2016. jún. 7. 12:57
 4/8 anonim ***** válasza:
így elég nehéz segíteni, hogy még te sem tudod :) szerintem reggel csinálj egyet
2016. jún. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az 5db teszt halvánvolt mind azt tudom hanem azt nem tudom mitöl van ez
2016. jún. 7. 13:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy lehet 22.-ig várni? Milyen orvosod van? Az enyém ha hívom, azonnal fogad.
2016. jún. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Németbe élek és itt nehezen fogadnak
2016. jún. 7. 14:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. En is nemetben elek. Egyutt erzek. Van kedved beszelgetni priviben?
2016. jún. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!