Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » PCO-S vagyok, szept. óta...

PCO-S vagyok, szept. óta szedem a Meforal 500-at, eddig emiatt rendszeres volt a menzeszem, de most nem jött meg, lehetek terhes? Írjon, akinek volt már ilyen!

Figyelt kérdés
Több,mint 3 éve próbálkozunk sikertelenül a babával. Szeptemberben felírták nekem a Meforal tablettát, amit azóta szedek. A gyógyszertől rendszeressé vált a menstruációm, napra pontosan meg jött. Most viszont már a 4. napja van, hogy meg kellett volna jönnie. (Természetesen örülök is neki, meg nem is!) A hasam fáj, olyan mintha meg akarna jönni, aztán semmi. Teszt negatív. :( Lehetek terhes csak még a teszt nem mutatja ki? Vagy mi játszódhat most le a szervezetemben?
2014. ápr. 11. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, van vmi mas tuneted is? Nekem nem lett napra pontosan rendszeres, 2-3 nap elteres mindig volt. Akkor teszteltem mikor a leghosszabb eddig mert ciklus utan 7 nappal se jott meg es meg akkor is halvany volt. De sajna az is elofordulhat, h most vmiert kicsit kesik:-( Drukkolok! :-)))
2014. ápr. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van:


Vagy felül kell bírálni a Meforal mennyiségét vagy baba, csak később fogant, és nem mutatja még a teszt. Nekem a hatodik késős napon lett csak halványan pozitív, nagyjából hasonló előtörténettel.

2014. ápr. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Tüneteim: olyan, mintha meg akarna jönni, feszül a mellem, szédültem is 2 napig-de nem tudom, hogy ez az idő miatt van, vagy tényleg van bent valaki!

Amióta szedem ezt a gyógyszert, a 2. hónaptól nekem napra pontosan meg szokott jönni.

2014. ápr. 11. 13:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Bizakodjunk:-)
2014. ápr. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság veled azóta? Baba lett a vége? :) Diétát te tartod, vagy csak a gyógyszert szeded?
2014. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia!Sajnos még mindig nincs baba!
2014. jún. 16. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!