Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+1 hetes terhes vagyok,...

6+1 hetes terhes vagyok, van-e valaki itt, aki hasonló "szakaszban" van?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék a tapasztalataitokra, hogy érzitek magatokat, mikor kell vizsgálatra mennetek, stb. Örüljünk együtt a jó hírnek :) Én ma voltam UH-n és láttam a képernyőn a pici szívdobbanásokat... Sírni kezdtem örömömben!
2016. jún. 7. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Énis pont 7hetes terhes vagyok,jövő héten megyek orvoshoz.Remélem minden rendben lessz.Gyümölcsöt kívánok állandóan,meg szurkál a pocim azon kívűl semmi tűnetem nincs.
2016. jún. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
En 6+2 hetes vagyok. Meg nem voltam orvosnal. Folyamatosan hanyingerem van. Baromira kivanok csomo etelt, de csak nagyon kis adagokat merek enni, probalom nem kihanyni. A hanyinger kb egy hete tart es folyamatosan erosodik.
2016. jún. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Gratulálok Nektek! :)

Én nem vagyok kívánós még, inkább az ellenkezője: nem ennék semmit, és a kávé illatától is kiráz a hideg. Hányinger egyelőre nincs még.


Milyen dátumra vagytok kiírva szülni?


Kinek mondtátok el eddig a jó hírt? :)

2016. jún. 8. 08:38
 4/9 anonim ***** válasza:
6+0 vagyok. Én tegnap voltam UH-n. 10mm-es petezsák, 1,5 mm-es embrió és láttam, hogy pulzál. Kicsit izgulok, hogy kicsi, mert a fiam ilyenkor már 3,5 mm-es volt. Bár az orvos azt mondta, hogy ne aggódjak. De hát minden terhesség más. Nekem a mellem fáj, iszonyat kívánom a csokit, bealszok kb. 9-kor és egész nap hányingerem van.
2016. jún. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ma vagyok 6+1 hetes mèg nem voltam dokinál ma estére van időpontom. Remèlem már látni fogom èn is ahogy ver a kicsi szíve:-)

Mellfeszülèsen kìvül semmi tünetem nincs még.

Második baba lesz, már van egy 4 èves nagylányom. Neki mèg nem mondtuk el, de nagyon várja :-)

Csak páromnak mondtam el mindenki másnak csak akkor ha már látott a doki.

2016. jún. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok nekem is ő a második a fiam 5éves.Vele semmi tünetem nem volt.Most meg hànyingerem van mindig,szurkál a pocim,fáratt vagyok.Remélem enyhül majd.Holnap megyek a dokihoz.
2016. jún. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:)

No, mi volt a vizsgálaton? :D

2016. jún. 11. 20:16
 8/9 anonim ***** válasza:

5ös vagyok

Sajnos csak petezsákot láttunk ès 5 hetesnek mondott a doki...

pènteken megyek újra ultrahangra addig pedig remèlem hogy minden rendben lesz :-)

2016. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

Elvileg én is ma vagyok 6+2 hetes kismama..ma estére van időpontunk dokihoz, már nagyon izgulok, hogy minden rendben lesz! nekem nagyon fájnak a cicijeim, állandóan aludnék, az eddig kedvelt ételekre rá se tudok nézni, chips-et kívánom :) hányingerem van többször, hányni még nem hánytam..nehezen viselem a meleget és gyorsan kifáradok. második baba lenne, van egy 6 éves nagylányom:) Mindenkinek boldog, problémamentes babavárást:)

2016. jún. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!