Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam orvosnál, kiderült,...

Ma voltam orvosnál, kiderült, hogy hematómám van. Akinek volt ilyen, megírná, hogy meddig kellett feküdnie? Utána minden rendben volt?

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam orvosnál, hüvelyi vizsgálat után elkezdtem vérezni, akkor az ultrahangon még nem látszott a hematóma. Lehet, hogy ettől alakult ki? A 12. hétben vagyok.
2016. jún. 8. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát én végig feküdtem de nekem folyamatosan jöttek a problémák...

A hematóma 3x nagyobb volt mint a petezsák,és pont felette helyezkedett el, a 10hetes uhn már nyoma sem volt, és nem is véreztem.

Utrot, d vitamint, terhes vitamint, és rutascorbint szedtem

2016. jún. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja bocsi nem vettem észre hogy már 12hetes vag. SZóval összeségében nekem a hematóma 6hetesen derült ki hogy mikor tűnt el.nem.tudom így 4hétig feküdtem.
2016. jún. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem 12 hetesen volt egy vérzésem és volt egy kisebb hematóma is, kb 16 hetes koromig kellett feküdnöm, utána szerencsére eltűnt, vissza is mehettem volna dolgozni de már nem akartam.

De persze minden eset más.

2016. jún. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
11 hetesen volt hematómám, nem véreztem, uhn derült ki. Nem feküdtem, dolgoztam, nem szedtem semmit. Aztán eltűnt valamikor.
2016. jún. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

14 hetesen véreztem, akkor derült ki a hematóma. 23 hetesen már nem találták, de még utána is véreztem.

feküdnöm nem kellett

2016. jún. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-6 hetesen volt, vereztem is kicsit barnasan, fekudnom nem kellett, 12 oras muszakban dolgoztam noverkent ( kulfoldon lakok, itt nem irnak ki ). Felszivodott, nem lett baj. Most lesz egy eves a picim :)
2016. jún. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attöl is függ hogy meddig kell feküdnöd/mikorra szívóduk fel, hogy mekkora a hematómád. Nekem 16 mm-s volt, a 7. Héten vettél észre, a 9. Hétre felszívódott, vérzés nem volt. (Jobbik eset, de van, aki vérezget, az mrg belefèrhet, csak hirtelen ne kezdjen el ömleni, mert ha rossz helyen van a hematóma, lesodorhatja a babát.)


Ismerősömnek tenyérnyi hematómája volt a méhlepény alatt! A huszonvalahanyadik héten vették észre, egészséges babája lett.


Nem mindegy hogy a gyerekhez képest mekkora meg hogy hol helyezkedik el, mert rossz esetben gátolhatja a baba vérellátását meg kisodorhatja ha elindul belőle a vérzés, ezért is kell feküdni, meg rutascorbin, mg...it felsoroltak. Szurkolok Nektek!

2016. jún. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!