Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan mondjam el a páromnak,...

Hogyan mondjam el a páromnak, hogy kisbabánk lesz?

Figyelt kérdés
A menstruációm már 9 napot késett amikor először teszteltem. Halvány pozitív lett. Másnap újra akkor már erősebb. Ez történt hétvégén. Hétfőn hívtam az orvosomat, ma voltam is hozzá. Volt sürgősségi vérvétel, vizsgálatok. Ami kimutatta tényleg a terhességet. A férjem szombaton jön haza. Mivel nem szeretném telefonon közölni vele a jó hírt. Így arra gondoltam, hogy valami különleges dologgal szeretném elmondani neki, hogy kisbabánk lesz. Eddig nekem az jutott eszembe, hogy veszek egy kis cipőt, és azt beleteszem egy dobozba és odaadom neki. Nektek van esetleg valami más ötletetek, ami ebben a pár napban még megvalósítható?
2016. jún. 8. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
12%

Szia!

Gratulálok a kisbabátokhoz:)

Én egy ajándék tatyiba tettem a kiscipőcskét benne a terhességi tesztet:)

2016. jún. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Gratulálok!

Ha tervezett baba volt, akkor jó szerintem az ilyen bejelentès.

Èn vettem egy micimackós tányèr ès evőeszköz szettet, ès ebèdnèl három főre terïtettem meg.

2016. jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Ha a párod nem nő akkor ne kiscipő meg ilyesmikkel adj neki feladványokat, hanem mond el normálisan. Ha esetleg nem tervezett gyerek akkor meg nagyon óvatosan mondd el, inkább kérdezve, hogy mit szólna hozzá ha...
2016. jún. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

Egy ferfinak,akinek a párja nem tesztel agyba-főbe ovuteszttel és terhességi teszttel,nem jelent semmit egy lepisilt terhességi teszt,mert fogalma sem lesz róla,hogy mi az!

Ha már mindenképpen ilyen fejtörést akarsz okozni neki,akkor inkább valami babacuccot vegyél!

2016. jún. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Egy pár kis cipő vagy aranyos zokni masnival átkötve?
2016. jún. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%
Én megvettem a legapróbb kis body-t amit találtam (unisex) És egyik reggel megkértem, hogy csukja be a szemét és a kezébe adtam a rucit. :D hirtelen csak pislogott és nem tudta mi van, de mivel annyi ilyen videót néztem előtte hamar leesett neki, hogy mi a szitu :D
2016. jún. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!