Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen combtő vagy csípőfáj...

7 hetesen combtő vagy csípőfájdalom nem korai? Első babámnál 27 hetesen kezdődött.

Figyelt kérdés
2016. jún. 8. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:

A negyedikkel nekem is volt most főleg az elején, aztán úgy 12 hetesen alább hagyott a combtőfájdalom.

Én is kérdeztem a dokimat, és mondtam, hogy ezt az érzést én a végéről ismerem, de csak vonogatta a vállát, és kérdezte, hogy "tragikus-e", mondtam hogy nem, csak kellemetlen. Ezzel le is zártuk...:p


A dokik nagyon lazák, persze, hiszen nem nekik kellemetlen... :D

2016. jún. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Negyedikkel?? Hát ha már négyet kihordtál, akkor gondolom a doki úgy van vele, biztos tudod már, mennyire vészes vagy sem bármilyen terhességgel kapcsolatos dolog.
2016. jún. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A harmadikkal nekem is ez volt, en is total ledobbentem, hogy miert jelentkezik ez ilyen koran. Szenvedtem vele egy ideig.

De ahogy az egyik valaszolo irta, nekem is elmult, most 22 hetes vagyok es nincsenek egyenlore ujra ilyen bajaim, ebben most szunet van.

2016. jún. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!