Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek is volt ilyen éles...

Nektek is volt ilyen éles fájdalom a combtő körül? Közeledik a szülés vagy mi?

Figyelt kérdés

Amikor nagyon mozog a baba nem tudok a lábamon állni mert éles fájdalmat érzek lent a combtőnél, tegnap is ma is előfordult, sokáig tartott. Tegnap hasmenésem is volt. Pénteken még zárva voltam.

36+1 hkm


2016. ápr. 28. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt

Teljesen normális . Pihenj sokat :)

2016. ápr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fuu...nekem is volt. A doki azt mondta, sajnos el kell viselni. Adott antibiotikumot a vizeletem miatt, az segitett, hogy a holyagomban legalabb ne legyen nyomas.


De en itthon vergodtem a 36-38 het kozott, mint egy szoposmalac, elotte meg rendesen dolgoztam...:D

2016. ápr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. ápr. 28. 13:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyeld még, hogy milyen időközönként, és ha egyre sűrűbben jelentkeznek a fájások, akkor elkezdődött a szülés, de nyugi mert még lehet hogy van pár napod is
2016. ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!