Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan lehet tudni hogy...

Honnan lehet tudni hogy biztosan fejlődik-e tovább az embrió?

Figyelt kérdés
7 hetes kismama vagyok. A baba fejlődik úgy is, hogy észre se veszem? Nincs tünet, attól még fejlődik, nem állt meg? Ma sok mindent csináltam és csak annyi tünetem volt ma hogy érzem, hamarabb elfáradtam. De álmosság eddig még egyáltalán nem uralkodott el rajtam, csak kicsit jobban elfáradtam mint ahogy amúgy szoktam.
2016. máj. 19. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Fejlődik a baba, ennek nincs jele, a tünetekhez pedig semmi köze a fejlődéséhez.
2016. máj. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha hirtelen elmúlik minden tünet az utalHAT gondra, de nem mindig. A fejlődést pedig UH-n követik.
2016. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem pár nap álmosságon kívül semmi tünetem nem volt egész terhesség alatt. 9 hónapos egészséges lányom van.
2016. máj. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Külföldön éltünk mikor megfogant a babám. Annyi tünetem volt csak hogy kimaradt a menstruációm. Csak 3 hét múlva kaptam időpontot, rettegtem addig. Szépen fejlődött, nem volt semmi gond. Tüneteim ugyan úgy nem voltak. Ne aggódj, minden rendben lesz. Nyugalom!!
2016. máj. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze h fejlodik!:) ne aggodj! En is szet aggodtam az elso 12 hetet! Persze most is neha beprazok de mar sokkal kevesbe, mint az elejen. A baba fejlodik nekem a 9.hetre elmult szinte minden tunetem. (A mellpuffadason kivul) semmim nem fajt nem ettem tobbet nem volt hanyingerem holott elotte sokat hanytam.

Egyik naprol a masikra mult el minden. 🙂 Aztan persze en is alig vartam h menjunk vizsgalatra h tudjam minden okés e.


Ne aggodj;) a tuneteknek semmi koze a baba fejlodesehez. Ha nem gorcsolsz NAGYON! V verzel akkor semmi ok aggodalomra!:)

2016. máj. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!