Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek Terhes vagyok?

Szerintetek Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
csináltam tesztet halványcsikos lett mind a kettö és késik a menzeszem anyit kell tudni végig gyogyszert szedtem és a honap közepén egyszer meg volt 2 napig gyengén de akkor ugyan ugy szedtem a gyogyszert és amikor elfogyot vártam hogy megjöjön de még semmi jele azota se!!!

2016. jún. 9. 13:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
igen.
2016. jún. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Halvâny két csíkos?
2016. jún. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
ha pozi a teszt akkor bizony terhes vagy. Viszont ha terhesség közben volt vérzés, barnázás az nem túl jo, menj el dokihoz, lehet, hogy hormonpotlas kell. viszont a pár csepp maszatolás lehetett beágyazodás. ha antibébit szedtél akkor a kevés vérzés lehetett annak a jele is, hogy nem volt elég erős számodra a gyogyszer, ezért is eshettél teherbe. sajnos így láthatatlanba nehéz megmondani. keress fel egy nődokit, az tud pontosabb választ adni.
2016. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
hogy tudok feltölteni képet hogy megnézétek?
2016. jún. 9. 13:35
 5/16 anonim ***** válasza:
teloval csinálj egyet, tedd fel a gépre, majd keress rá a képfeltöltésre a googleon, és az url címet másold át ide
2016. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
2016. jún. 9. 13:42
 7/16 anonim ***** válasza:
azt írja hogy nem található. kepfeltoltes.hu-t próbáld.
2016. jún. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
2016. jún. 9. 13:47
 9/16 anonim ***** válasza:
szerintem ez baba. nagyon halvány, de ahogy én látom szines a csík.
2016. jún. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti terhes vagy.
2016. jún. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!