Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit mondtatok amikor bejelentk...

Mit mondtatok amikor bejelentkeztetek először kórházba, nőgyógyászhoz, jogy megállapítsa tényleg terhessség van?

Figyelt kérdés
Tudom buta kérdés, de soha nem voltam a szava embere, sőt még dokihoz sem járok szívesen. De lassan 3hete késik és már van pozi tesztem és kó lenne elmenni tb alapon. És nem tudom mit mondjak, hova és minek kérjem az időpontot. Szülöket meg nem akarom beavatni mert már volt vetélésem.

2016. jún. 10. 18:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én mikor időpontot kértem nem mondtam semmit, csak bejelentkeztem. Mikor bementünk a férjemmel mondtam, hogy "úgy néz ki, kisbabát várunk". Erre ő kérdezte, hogy mióta késik, csináltam-e tesztet, aztán mondta hogy vetközzek le és megvizsgált hüvelyi UH-val. Míg vetkőztem kérdezte, hogy örülünk-e ennek a terhességnek, mondtam, hogy igen, nagyon. Azután UH, mondta, hogy igen, ott van, embrió, petezsák, aztán bekapcsolta a szívhangot. :)
2016. jún. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!