Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztusra kiírt kismamák...

Augusztusra kiírt kismamák hányan vagyunk? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2016. jún. 10. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia jól vagyunk jól bírom a meleget panaszmentes vagyok te kérdező hogy vagy? 32hkm aug 6-ra vagyok kiírva
2016. jún. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én Augusztus 18-ra vagyok kiírva, 30+1 hkm. Nehéz minden. Alig bírok mozogni, még mindig hányok, fáj a derekam és a talpam nagyon... Már nagyon várom a végét.
2016. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
1# vagyok nagyon várom hogy már kint legyen első baba lesz nektek?
2016. jún. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én augusztus 15-re vagyok kiírva, 2. baba. Mivel a "nagy" fiam 22 hónapos így elég nehéz most már, főleg, hogy sokat lenne kézben, azért fegyelmeznem is kell néha :) és így a nap végére eléggé elfáradok. A lábaim sokat görcsölnek, zsibbadnak, a kezem néha bevizesedik. Aludni is alig tudok már, alig kapok levegőt, a kezemen megjelent egy vörös folt, ekcéma szerű valami és még sorolhatnám.... Szóval ez most tényleg TERHESség. :D Én is várom a végét már. :)
2016. jún. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

én augusztus végére vagyok kiírva.

2. gyermek.

nekem a méhszájam 3100 lett, ezen aggódom most.

a derekam nekem is fáj, de az nálam alapból egy gyenge pontom...

2016. jún. 10. 22:06
 6/14 anonim ***** válasza:

jól bírom, semmi panaszom leszámítva az esőt. előtte kb 2 órával elkezd keményedni a hasam és egészen addig tart míg el nem kezd szakadni :D


de ezt leszámítva már a magnéziumot is 3000mg-ról 1000mg-ra csökkentettem, mert annyira semmi panaszom :)


most kezdtem el készülődni, vásárolgatni, bár a nagy gyerkőcről is van jó pár dolog, azokat ki kell mosni, vasalni... :)

és persze még dolgom, na meg itt a nagy akinek kezdődik a nyáriszünet, így most kicsit sűrűsödik, tervezem is, hogy leadom a munkát most már :)


szintén aug. 6-ra vagyok kiírva, de remélem azért addig nem húzzuk ;) júli 20+ nagyon jó lenne :)

2016. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
1# vagyok kedves utolsó nem bánnám én sem ha kicsit hamarabb jönne első babánk lesz és nagyon várjuk már
2016. jún. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

azt elhiszem :) elsőt kiírt napon szültem, tudom milyen az utolsó 2-3 hét, hááát, ha lehet kihagyom :D na az már tényleg terhesség :)

meg nekem azért is jó lenne ha szeptemberre kicsit megerősödne a pici, mert muszáj közösségbe vinnem reggel-délután, picit aggódom amiatt :)


készülődéssel hogy álltok? megvettetek már mindent? mikor csomagoltok össze?

2016. jún. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
1# már minden megvan a korházi csomagot ugy 36 hét körül terbezem bepakolni a baba ruha mosást olyan 34 hét körül tervezem
2016. jún. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

minden??? az igen! :D én még egy darab ruhácskát se vettem :S

na azt hiszem összekapom meg :)

2016. jún. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!