Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22hetes Kismama vagyok és a...

22hetes Kismama vagyok és a bébim elég keveset mocorog. Szerintetek nincs nagy baj?

Figyelt kérdés

Szeretném tudni,hogy kinek mennyit mozog vagy mozgott a bébije,mert sok helyen olvastam hogy ilyenkor már szinte egész nap mocorog,de nekem épp csak be-be jelentkezik.

Bár azt mondták,hogy ha minden nap bejelentkezik akkor az jó,de azért picit ideges vagyok emiatt.Családban most született a keresztfiam ő már 22 hetesen annyira mocorgott hogy apa is érezte ha megfogta a pocit.Nálunk nem volt még ilyen sajnos...

Jól jönne egy kis bíztatás... :(


2010. ápr. 12. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs semmi baj. Én is 22 hetes vagyok, Nekem elég sokat mozog általában a pici, de pl. tegnap alig éreztem akármit csináltam. Vannak lustább napjai, olyankor ha egyszer is megmozdul tudom, hogy jól van ő csak pihis napot tart :)

Szerintem ne izgulj, ilyen időjárásnál mi sem vagyunk túl fittek így tőlük sem várhatjuk.

Neked még nem érzi Apa a mocorgást ha a pocidra teszi a kezét? Hol tapadt a méhlepény? Én úgy tudom, hogy ha elől akkor nem lehet annyira érezni a mocorgást.

Nekem hátul tapadt és elég korán éreztük Apával együtt és a 19. héttől már szabad szemmel is látni ahogy rugdos.

2010. ápr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ennyi idősen nekem sem vitte túlzásba a mocorgást.nyugi.ne aggódj.


34+5 hetes km

2010. ápr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kis baj sincsen, nagy baj meg pláne. Nyugalom, be fog indulni a 30. hét után! Én sem hittem, azt gondoltam, hogy az én babám lusta és alig fogom érezni. Kérdezgettem, hogy vajon úgy is fogom valaha érezni, hogy állok, nem csak hanyatt fekszem, és ha oldalamra fordulok akkor is? Aztán kb. a 24. héttől, mint a gép, le se lehet állítani a kisfiamat, aminek örülök nagyon. Néha olyan, mint az alien-ben amikor kitör a hasból valami... na Ő nem tör ki, csak próbálkozik. :)
2010. ápr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!