Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális dolog, hogy hamar...

Normális dolog, hogy hamar felkapom a vizet, vagy eltörik a mécses? 22hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális.
2011. szept. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én lassan 9 hetes leszek, de már most így vagyok, elég egy egyszerű film, vagy egy ártalmatlan beszólás már sírok, meg a legapróbb dolgokon felhúzom magam, erre való a MagneB6 :) kicsit lenyugtat :)
2011. szept. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:-)
2011. szept. 8. 08:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez egy jó darabig még így lesz. Én már 6 hónapja szültem, de a terhességem végén egyre jellemzőbb volt ez az érzékenység, de még akkor sem volt mérhető ahhoz, amilyen a szülés utáni első hetekben voltam! Azt hiszem azon is sírva fakadtam, hogy anyukám elmosogatott helyettem :-) vagy egyszerűen minden ok nélkül reggeli közben... de mára ez elmúlt, visszaálltak a hormonok. Úgyhogy teljesen normális, igyekezz ne meglátni és meghallani olyan dolgokat a tévében-rádióban, amik sírásra adhatnak okot. Módszeresen kapcsolj el, ha beteg kismamákról vagy babákról van szó, hidd el, neked is könnyebb lesz! A férjem a mai napig nem engedi nézni még az olyan filmet sem, amiben csak nyoma van egy beteg gyereknek, mert biztos hogy bőgés lesz belőle. Ez megmaradt, és azt hiszem mindig meg is fog maradni, mert ilyenkor rögtön az ember a saját gyerekére asszociál... boldog babavárást neked!
2011. szept. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Neked pedig jó babázást.:-) És jó egészséget!Én nem is filmeken borulok ki,hanem ha pl.szerintem a férjem értetlenkedik valamin,vagy nem úgy szól hozzám.Tehát ilyen hülyeségeken....:-)
2011. szept. 8. 19:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Rám még az volt jellemző, hogy borzasztóan megélénkült a fantáziám, és olyanokat képzeltem el, hogy pl. biztosan megcsal a férjem valakivel (pedig még csak gyanús sem volt senki sem, de nem baj), ha mond valamit, az biztosan nem is úgy van... szóval mindenben és mindenkiben bizonytalan lettem és ezért képzelegtem, majd ezen felhúztam magam és végül kiborultam :-)

2011. szept. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!