Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Pozitiv a tesztem...

Mi lehet ez? Pozitiv a tesztem kb 4hetes vagyok . Egyuttletkor ego erzes erzunk mimd2en a parommal neki piros pottyok is megjelentek a peniszen menjek orvoshoz nem lesz ettol baj a babanak?

Figyelt kérdés
2016. jún. 13. 07:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem látta a babát, még természetes. Nem lesz semmi baj!

A fertőzésedre megkaptad a gyógymódot, és minden rendben lesz. A párod viszont tényleg menjen szintén dokihoz, mert visszafertőzhet téged!

Drukkolok!

2016. jún. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Volt borgyogyaszaton kapott kenocsot ! Ami zavar h meg se mondtak h se neki se nekem h mi ez csak h hasznaljuk ezt es ezt ...
2016. jún. 15. 12:24
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha nem mondták meg, kérdezz rá :).


Szabad kérdezni az orvostól, nem kell mindenre bólogatni. Ha valamit nem értesz/ tudni szeretnél/ aggódsz valami miatt nyugodtan kérdezd meg.


Nyilván az lenne az ideális, ha kérdés nélkül részletesen elmagyaráznának mindent, de általában kevés idő van, sok beteg vár, ezért gyakran csak a legszükségesebbet mondják (ezt vegye be, erre figyeljen, ekkor jöjjön vissza). De ha kérdezel, akkor bármit elmagyaráznak.


Ha esetleg bunkóznának, hogy miért akadékoskodsz, akkor meg válts orvost. Sajnos minden szakmában van néhány idióta.

2016. jún. 23. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!