Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lett egy nagyon halvány...

Vattácska kérdése:

Lett egy nagyon halvány terhességi tesztem nem jött meg csak barnázok, reggel csináltam még egy tesztet és az is halvány mit csináljak volt már valakinek ilyen? Terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2016. jún. 13. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen a halvány pozitív is pozitív.Ha barnázol akkor én a helyedben bemennék az ügyeletre hogy megnézzenek, mert lehet hogy gyógyszerre van szükséged hogy a baba megmaradjon.
2016. jún. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mono144 ***** válasza:
Ha nagyon az elején vagy nem biztos hogy adnak gyógyszert, legalább is nekem nem adtak :( Bár szerencsémre végül megtapadt a babám. Ettől függetlenül én is javaslom az orvost. 18 hkm
2016. jún. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Almádi válasza:
Nekem is halvány a tesztek és picit végeztem. Msbvoltam dokinál de ő meg2 semmit nem látott így csinált vérvételt is. A halvány csík is terhességet mutat csak még fiatal terhesség.
2016. aug. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!