Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes 3 napos terhes vagyok,...

8 hetes 3 napos terhes vagyok, ti is voltatok ugy hogy éhesek voltatok mégsem kivántatok semmit?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rosszul nem nincs hányingerem még sem tudok ugy és annyit enni mikor még nem voltam babás,fog ez majd változn?

2016. jún. 15. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen terhesség nélkül is szokott lenni. Ilyenkor nekem a paradicsom és a kígyóuborka a megoldás. Erre egy véletlen során jöttem rá. PErsze nem túl laktató, de hűsítő, friss, és legalább van valami a gyomromban. Ez a kettő amit akkor is tudok enni, amikor semmit nem kívánok.
2016. jún. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem az a2.3. hónap nagyon gáz volt,én se kívántam semmit,csak nekem hányingerem is volt.Főzni is alig tudtam.volt hogy csak mirelit pizzát tudtam enni,következő nap egyedül a sajtos croissant,máskor meg csak a finom főzelék ment stb.elég nehéz volt legálabb 3étkezést így össze hozni.a 12 hét után megszűnt a gond
2016. jún. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1# lehet kiprobálom szeretem mindegyiket,már lassan egy hete így érzem magam ma is csak meleg szendvicset ettem semmi normális ételt
2016. jún. 15. 20:51
 4/12 anonim ***** válasza:
Az első trimeszterben hetekig csak üres, sós vízben főtt krumplit tudtam megenni max vajjal. :) Persze, el fog múlni!
2016. jún. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2# remélem akkor nálam is változik majd a pék árukat én is megtudom enni :)
2016. jún. 15. 20:54
 6/12 anonim ***** válasza:

7+2 hetes terhes vagyok, és ugyanebben a cipőben járok. Van úgy, hogy déli egyóráig nem is tudok semmit enni, mindezt azért mert nem kívánom. Hányingerem nekem sincs.


A zöldség nekem is megoldás néha, meg a sima sós-vajas kenyér szokott opció lenni, amikor már annyira korog a hasam, hogy hallható is :P

2016. jún. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6# nálam a sajtos kenyér almával de a sós vajas is finom

:)

2016. jún. 15. 21:12
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, fogytam is akkor. Most a 17. hétben járok, pár napja reggelente farkaséhesen ébredek, pedig korábban alig akart lemenni pár falat délig. A 14. hétig gyakran voltam rosszul, főleg esténként, napközben meg a puffadás miatt bírtam keveset enni.
2016. jún. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is kb. a 7. héttől egészen a 13. hétig így voltam. Nem volt igazából hányingerem, nem is hánytam, nem kívántam semmit, de közben marha éhes voltam. Csak a fokhagymás kacsazsíros pirítós kenyeret tudtam megenni, fogytam is 2 kilót a 13. hétig. Tényleg nem nagyon ettem mást, már azt hittem megőrülök. De vége lett és aztán meg jött a falási szakasz. Most vagyok 27 hetes és a kezdeti súlyhoz képest már plusz 9 kiló van rajtam, pedig nagyon vékonyan indultam neki, 47 kiló voltam. Változni fog biztos.
2016. jún. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt hittem csak én vagyok igy összerakva de akkor megnyugodtam:) boldog babavárást mindegyikőtöknek,ti mikor fogtok babaholmikat vásárolni?
2016. jún. 16. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!