Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik ultrahangon derult...

Hanyadik ultrahangon derult ki, hogy ikreket vartok? Hany hetes terhes voltal ekkor?

Figyelt kérdés
2016. jún. 15. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első ultrahangon,nagyon korán,olyan 4 hetesen.Két doki volt bent és egymás között beszélték.Az egyik diktálta:egy petezsák.A másik kérdezte:egy?nem kettő?

Akkor végül egyet írtak a papírra de a következő alkalommal már rá írta és poénkodott a doki,hogy "indigó".

Persze még akkor is mondta,hogy korai és még felszívódhat.

De nem.Lassan hét évesek.Az egyik fiú a másik lány.

2016. jún. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
8.
2016. jún. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

4D ultrahangon mesélték, hogy volt, hogy csak ott derült ki a 26.hét körül. Addig a fogadott orvos végig egy gyereket mondott, egyről kaptak uh fotót. Nehezen hiszem el, de miért állítana valótlant?

A szülőket sokkolta, nem a 2 gyerek, hanem, hogy 26.hétig, hogy lehet, hogy nem derült ki.

2016. jún. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

6+5 voltam az első UH-on, ott derült ki :)

lassan 3 éves, csodálatos lányok :)

2016. jún. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
06:12: Ez most engem is sokkolt. Ezt úgy hogy? Hogy nem vették észre? Egyik gyerek mindig elbújt a másik mögött, vagy hogy? Nem téged támadlak a kérdéseimmel, csak valahogy megpróbálom elképzelni, hogy történhet meg egy ilyen eset.
2016. jún. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Második UH volt, 11 hetes elmúltam akkor, mikor egyértelműen látszódtak a fiúk, hogy ketten vannak.


Az első UH-ra 6 hetesen mentem, akkor egy szívhang volt, szó sem volt ikrekről.

2016. jún. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ha magan orvoshoz mesz,akkor Ott biztosan nem fordul ilyen elo hogy nem veszi eszre az elso uh-n a ketto szivhangot a doki.
2016. jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig magánra járok. Bizony, van ilyen, hogy 6 hetesen még nincs szívhang, nézz utána!


Hatos voltam.

2016. jún. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rögtön az első UH-n (4hét 2 napos voltam) gyanítható volt, mert két petezsákot talált az orvos, de az egyik valamivel kisebb volt és nem volt még benne szikhólyag. Aztán a 7. héten már egyforma méretűek voltak az embriók, és mindkettőnek vert a szíve.
2016. aug. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!