Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhes vagyok. Ma...

17 hetes terhes vagyok. Ma voltam ultrahangon és guggol a baba a jobb sarokban. Baj?

Figyelt kérdés
Volt már valakinek ilyen? Mozgatni is csak a kezecskéjét mozgatta. Nem lehet baj?
2016. máj. 25. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

"guggol a baba a jobb sarokban"


2016. máj. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már miért lenne baj? :) Mindig máshova "vándorol", majd ha kívülről is látszik, épp merre mozog, látod majd, hogy van, hogy bekuporodik valahova és hosszú ideig csak ott van (17 hetes vagyok én is, és vékony, fekve látszik, ha épp bukfencezik, vagy kuporog valahol :) ). Épp egy kis pillanatot kaptatok el az ilyen "tevékenységéből", egyébként ha baj lenne, azt a doki említette volna.
2016. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom,hogy mondta volna,ha valami baj lenne. De nekem már volt a 28.-ik hónapban egy "vetélésem" és rettenetesen stresszelek,hogy valami baj lehet...
2016. máj. 25. 14:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj, nem lesz baj, csak pozitívan, okés? :) előző terhességnél nekem is halálfélelmem volt, hogy beteg lesz a baba, hát sajna az is lett, most nem parázok, pedig lehetne és egészséges :) Szóval állj hozzá, hogy semmi baj nem lesz, és hidd el, hogy még egyszer nem jöhet ennyire rossz dolog. (második terhességem méhenkívüli volt, szóval azt hiszem, hasonló rosszakat éltünk meg, így bátran merem mondani, hogy nem lesz baj, csak ne stresszelj)
2016. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem mikor kuporodik, akkor kb a hólyagomon ül és örökké pisilnem kell, máskor meg teljesen kinyomja magát, és dudorodik a hasfalam, vagy hogy mászik egyik oldalról a másikra, máskor meg rugdos, de hol jobb oldalt, hol bal oldalt, hol fenn, hol lenn. Legalább 6 féle mozgást érzékelek tőle, a kedvencem a dudor és a rugdosás, de van neki bőven a repertoárba. Figyelj rá, és te is érezni fogod.

ne aggódj, örökös mozgásban vannak :)

2016. máj. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
az ultrahang csak egy kiragadott pillanat, nálam is volt h aludt már és nem mozgott épp akkor, ne aggódj
2016. máj. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem baj,hanem ez a baba mozgása normális
2016. máj. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Guggol ...((:
2016. jún. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!