Vérzés 5 hetesen?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 5 hetes,van 5 pozitív tesztem,első vizsgálatra jövő hét csütörtökre kaptam időpontot.Ma reggel elkezdtem vérezni.Nem vészesen,reggel óta egy betétet kellett cserélnem.Nem igazán élénk piros,inkább olyan rozsdás folyás.Nagyon megijedtem,de nem tudtam rögtön orvoshoz rohanni,mert vidéken lakunk,van egy másfél éves ksfiam,akit nem tudok kire hagyni.16 óra körül ér haza a párom munkából,egyből megyünk majd vissza a sűrgősségire.

Szerintetek van még esély,hogy megmaradjon a baba?


2016. jún. 17. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van esely persze. Minel gyorsabban jussatok el egy dokihoz, nehogy komolyabb problema legyen. Addig pihenj es ne idegeskedj, az sokat arthat. Lehet csak hormonpotlasra van szukseged.
2016. jún. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, van, de tényleg pihenj addig.
2016. jún. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Kisfiam most alszik,itt fekszem mellette,és nézem milyen békés.És csak remélni tudom,hogy jövő ilyenkor már ketten alszanak ilyen békésen...
2016. jún. 17. 14:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Szorítok nagyon! A békés alváshoz is, meg, hogy mindketten azonos időpontban aludjanak:):):)
2016. jún. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ird meg mi volt a dokinal!
2016. jún. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Most értünk haza.Hüvelyi uh-on nem látott petezsákot sem,azt mondta ez lehet normális is,mert még fiatal terhesség.Hétfőn reggel laborba kell mennem,néznek hcg-t.Majd utána tud konkrétabbat mondani.Most még szerinte nem biztos se a terhesség,se a vetélés.Próbálok nyugodt maradni,hétfőn minden kiderül.

Köszönöm a biztatást!

2016. jún. 17. 18:01
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát szerintem nem maradt meg a picurka,egyre inkább a menzihez hasonlít a vérzésem,csak nem görcsölök.Valamennyire vigasztal,hogy fiatal vagyok,jöhet még bébi.Most is első próbálkozásra sikerült.Csak lehet nem lett volna egészséges.

Persze laborba elmegyek hétfőn,már felkészülten a rossz hírre is.

Ilyenkor,mikor spontán elmegy,kell várni valamennyit,vagy rögtön próbálkozhatunk majd?

2016. jún. 17. 19:18
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon sajnálom... :( Úgy látom, nem jött még válasz a kérdésedre. Én márciusban jártam pontosan ugyanígy. Pozitívak voltak a tesztjeim, de elkezdődött a barnás folyás. Akkor gyorsan elmentem orvoshoz, aki az uh-n az ég világon semmit nem látott. De felírt utrogestant, amit el is kezdtem szedni és abbamaradt a vérzés. Akkor egy hétig nem volt semmi baj, majd betöltöttem az 5 hetet és elkezdtem vérezni. Berohantam a kórházba, de ott sem láttak semmit az uh-n, viszont egyre erősebben véreztem, a teszt pedig már negatív volt. Úgyhogy sajnos úgy néz ki, vagy nem tudott rendesen megtapadni, vagy felszívódott. Annyit tudok még elmondani, hogy nekem az volt nagyon gyanús, hogy akármennyi tesztet csináltam, mindegyik nagyon halvány volt... Épp hogy csak látszódott a csík... :( Az orvosom, mikor elmúlt a vérzés, megvizsgált és azt mondta, minden gyönyörűen kiürült és van is már egy érett tüszőm, nyugodtan próbálkozhatunk tovább, nem kell várni. Mindenesetre újabb pozitív tesztem csak most lett, júniusban.. :) Most vagyok 4 hetes és 3 napos, viszont a teszten gyönyörű erős csíkom van és sokkal jobban érzem magam és jobb érzéseim is vannak, mint márciusban. Tudom, hogy ez most nagyon nehéz, én nagyon sokat sírtam, nekem is van már egy 2 éves kisfiam és neki szeretnénk kistesót. :) Remélem, hogy ez a baba most már rendben lesz..

Sok erőt kívánok Neked és szorítok, hogy minél hamarabb összejöjjön Nektek ismét a kistesó!

2016. jún. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szia!Köszönöm,hogy leírtad a történetedet!Nekem is furcsa volt,hogy nagyon halványak a tesztjeim.A kisfiammal,már a nem várt napján szép erős 2.csík volt.

Most már biztos,hogy elment,az előbb voltam pisilni,és ne nézzetek hülyének,de megtaláltam a wc papíron.Nagyon nehéz volt,de így már nincsenek kétségeim.Hétfőn labor,aztán orvos,és indul az új hónap.

Kedves utolsó válaszoló,örülök,hogy most úgy néz ki,minden rendben nálad.Szorítok,hogy így is maradjon!

Köszönöm mindenkinek a biztató szavakat!!

2016. jún. 18. 12:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon sajnálom, kedves Kérdező! :'( Tudom, hogy ez milyen nehéz, sok-sok erőt kívánok most Neked... Ugyanakkor nagyon köszönöm a kedves szavaidat, én is remélem, hogy minden rendben lesz most velünk! Neked pedig most az legyen a legfontosabb, hogy meggyászold a picit és aztán lelkileg feldolgozd és helyrejöjj... Ez egy kis idő, de meglátod, hogy hamarosan ismét bekopogtat hozzátok a gólya! Addig is küldök egy nagy virtuális ölelést!
2016. jún. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!