Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen vérzés. Azt mondjak...

12 hetesen vérzés. Azt mondjak normális, volt valaki hasonlóan?

Figyelt kérdés
12 hetes kismama vagyok es el kezdtem vérezni, bementem a kórházba csináltak ultrahangot néztek szivhangot azt mondtak minden rendben van kb 8hetesen is volt egy kis vér de 1nap alatt el is múlt, ez viszont 2-3napig tartott. Volt mar valaki ugy hogy vérzett de a babával minden rendben volt ??? A párom szerint nem kell félnem mert hogy tobb nő is van aki "menstruál" terhesség alatt ! Szerintetek ??????
2016. márc. 31. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
vérzés soha nem normális. lehet hogy méhszájseb, haematoma, placenta leválás stb
2016. márc. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
A párod hol szerezte az "orvosi diplomáját"? Ugye nem egy hozza nem erto emberre hallgatsz terhesen? A verzes minden esetben gyanus, csak orvos jelentheti ki, hogy minden ok! Sok mnden oka lehet, a tobbi no le van sz..va, hogy miert verzett, vagy hogy lett-e baj belole vagy sem...
2016. márc. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A párom sehol sem szerzett "orvosi diplomát" felnőtt emberek vagyunk nem tinédzserek akikkel igy kellene "beszélni" . Az orvos azt mondta minden rendben van a baba jól van, jo helyen , nincsen vérömleny, a mehszajjal is minden rendben , zárva van. Azt mondom amit en is hallottam , megnyugtatást várok azoktól akik hasonló képpen jártak es minden renden volt . Köszönöm a választ .
2016. márc. 31. 17:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt barnázásom a 9. héten 1 napig, majd semmi, majd most 16 hetesen vérfolttal szembesültem reggel, a frász kerülgetett, egyből kórház, nekem lepény leválást emlegettek, ami elvileg előfordul... hát én ennek ellenére nem nyugodtam meg. Ha eddig nem menstruáltál akkor nem most fogsz, bár azt olvastam, hogy amikor esedékes lenne, hogy megjöjjön, az pont ugye a 8. és a 12. hét előfordulhat vérzés, jobban görcsölés, ami lehet ártalmatlan is. De mivel doki is látott és rendben vagy, így egy kicsit megnyugodhatsz.
2016. márc. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a babóval is és veled is minden rendben, akkor próbálj meg nem aggódni (tudom, ezt könnyű mondani). Nekem 11. héten kezdődött hasonló és eltartott a 13. hét végéig - nem ez volt életem legvidámabb időszaka, de azóta is szuperül vagyunk (most 28 hetesen). :) Azt hiszem, az én pocakomban fickándozik a világ legaktívabb kislánya. :)

Nálam valószínűleg hormonprobléma volt a kiváltó ok, talán ez lehet nálad is. Ez az a kritikus időszak, amikor a placenta átveszi a sárgatest szerepét, és ha még nem elég ügyeske, előfordulhat pecsételés, barnázás. Egyél sok c-vitamint, szedj magnéziumot és pihenj, amennyit tudsz. :) A másik lehetséges ok, ha csak rövid ideig tartott, hogy elrepedt egy hajszálér. Ha nem görcsölsz, nem élénk piros a vér, és úgy egyébként nem észlelsz más rendellenes dolgot magadon, akkor tényleg rendben kell menjen minden. :)

Nekem ezeket mondta az orvosom.


Kitartást Nektek, és nagyon boldog babázást!

2016. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!