Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes terhes vagyok. Még...

22 hetes terhes vagyok. Még nem nagyon érzem a babám mozgolódni. Kb.2 hete mozdult meg elöször, de azóta se aktiválja magát. Kell aggódom?

Figyelt kérdés
Első terhességem,és mellső fali a placenta.Egyébként az uh-kon nagyon aktív.
2008. szept. 26. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 17hetesen mozdult meg és utána nekem se volt aktív,de mára már nagyon aktív és most a 31 hétben tartok:).Beszélj hozzá,kérd hogy mozogjon sokat.de én sok csokit eszek és imádja,próbáld ki te is:).
2008. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igyal gyumolcslevet, arra szeretnek beindulni! kulomben ezt meg egy szulesz orvos mondta,hogy ha nem erezni a baba mozgasat gyakrabban akkor gyumolcslevet kell inni arra beindulnak! az en lanyom allandoan beindult ra:)
2008. szept. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért érzed kevésbé, mert elől tapad a placenta, na meg ilyenkor még rengeteg a helye a mozgolódásra. Nyugi, nemsokára beindul! :)
2008. szept. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szintén 22 hetes vagyok, mellső falon tapadó méhlepénnyel, és elég ritkán érzem én is a kicsit. A dokim szerint ez azért van a placenta úgy helyezkedik el, ahogy, szóval ne aggódj.

Pár hét múlva, mikor még erősebb lesz, akkor többet fogjuk érezni őket. :)

Boldog babavárást!

2008. szept. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Akkor csak lusta az én fiam.:-)
2008. szept. 26. 21:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia én 19-20 hetes vagyok és mellső fali a placenta nálam is. Én már kb 2 hete éreztem az első rezzenéseket, és most már olyan aktív a lányom, hogy nem hagy aludni éjszakánként. Aminek persze nagyon örülök :o) Szóval szerintem ez a babó vérmérsékletétől is függ, hogy mennyit mozog. Szerintem ha napjában csak egyszer is érzed, megnyugodhatsz hogy minden rendben van vele.

Szép babavárást kívánok neked!

2008. szept. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!