Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes vagyok utrogestan...

6 hetes vagyok utrogestan tablettát szedek mégis rózsaszínezek de csak törlésnél ugye megmaradhat a baba?

Figyelt kérdés
Csütörtökön voltam dokinál, de meg sem vizsgált. December végén volt vetélésem 6 hetesen.Most felírta a tablattát 2*1- et és 30- án ultrahang. Erre mikor hazajöttem látom a papír rózsaszín...elkeseredtem. Rengeteget pihenek és eddig nem rosszabbodott a helyzet. Van valakinek hasonló tapasztalat? Megmaradt a baba?
2016. jún. 18. 12:26
 1/4 Mono144 ***** válasza:

Én felkeresnék egy ügyeletes klinikát. Jobb félni mint megijedni. Ne várd meg hogy ismét baj legyen.

Remélem minden rendben lesz! Szorítok!

19 hkm

2016. jún. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért egy UH nem ártott volna.

Az utrogestan jó, én is szedtem barnázás miatt, minden rendben volt. De csak akkor segít, ha progeszteronhiány okozza.

2016. jún. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az orvos megtette, amit meg tudott, az Ulrogestan segíthet.

Az a baj, hogy ha valami miatt el ,,akar" menni a baba, ebben a korban nem tudják megmenteni. Nekem is az orvos mondta, hogy ha nem muszáj nem nyúlkál, engem az első vizsgálaton kívül csak 24 hetesen vizsgált meg először kézzel.

Feküdjél, szedd a tabit, a rózsaszínes cucc még nem vér, és amíg nem kezdesz görcsölni, szerintem annyira nem kell aggódnod, ez még nem jelenti azt, hogy elvetélsz.

Nekem 9 hetesen volt rózsaszínes folyásom, amiért elmentem a dokihoz, és mondta, hogy az azért volt, mert a baba vérkeringése akkor kapcsolódott össze az enyémmel, pár napig tartott, aztán elmúlt, én nem kaptam rá semmit. Nyilván félsz a vetéléstől, de próbálj meg megnyugodni, pihizzél, a legjobbakat kívánom neked és boldog babavárást!

35 hkm

2016. jún. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Mi lett veled? Elmúlt a rózsaszín folyás féle? Nekem emelni kellett az utrot!! 2x1 ről 3x1 re!
2016. jún. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!