Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bolhaírtás de hogyan?

Bolhaírtás de hogyan?

Figyelt kérdés
Állatmentes lakásban találtam ma reggelre bolhákat kb 10db-ot ütöttem agyon de még mindig van nemsoká szülök kutyák az udvaron vannak de bolhaírtva vannak tanácstalan vagyok.

2016. jún. 20. 07:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nalam 1x elofordult, hogy elszaporodtak de olyan szinten hogy mindenhol ugralt... biokillt fujkaltam mindenhova.. azzal mostam fel mindennap .. 1het alatt kipurcantak :)
2016. jún. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bentre bio kill, az egész udvarra és a kutyákra neosotmosan. Hatásos!
2016. jún. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hu, nekem egyszer az albérletben hagytak bolhakat. Hetekig tartott mire sikerült kiírtani. Profi társaságot hívtam (Babolna) de harmadszorra sem sikerült nekik kiirtani, állítólag az uj eu szabályozás miatt a vegyszer nem annyira hatékony. Végül egy maganvallakozo irtotta ki.

Forró vizes felmosast ajánlanak naponta+porszívó es vegyszer de meg a falakra is fujtak 1 m magasaagig.

2016. jún. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk egyszer behozta egy utcai macska az udvarra, onnan a lakásba is tévedtek. Vannak kutyáink, rajtuk bejöttek (volt rajtuk szer, de be tudták hozni). Én akkor neostomosant vettem, ezzel felmostam, lefújtam mindent, amit értem. Megszáradt, utána pedig biokillel is végig fújtam az egész lakást. Ezt hetente meg kell ismételni, garantáltan el fognak tűnni. a neostomosan azonnal öl, a biokill egy felületet képez, ha rámegy akár másnap, akkor is megdöglik.
2016. jún. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is a Biokillt ajánlom!
2016. jún. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat tanánácsokat megyek is a boltba beszerezni és állok neki a takarítás írtás nak :)
2016. jún. 20. 10:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Elso vagyok, 2db vegyel legalabb :D fujd korbe az agyat-agynemut is .. majd 1-2 ora mulva mosd ki 90fokon.. vegyel fel maszkot es nyisd ki az ablakot, vagy a parod csinalja inkabb :))
2016. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot
2016. jún. 20. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!