Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit szoktatok várandósan...

Ti mit szoktatok várandósan reggelizni, mennyit esztek, sok amennyit én eszek szerintetek?

Figyelt kérdés

Reggelire többnyire 2 db stangliból szoktam csinálni szendvicset: van benne vaj, felvágott, sajt, majonéz, erős paprika

És utána még eszem egy joghurtot.


Én egy szendvicstől nem lakok jól, muszáj kettőt ennem.


Még csak első trimeszter végén járok egyébként.


2016. jún. 22. 12:34
 1/9 anonim válasza:
Én még csak 8hetes vagyok de kicsit aggódok az evés miatt. Épp a nyár ami nálam húzós szokott lenni. Napi egyszer tudok enni és akkor is magamra kell eröltetnem. :(
2016. jún. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én fele ennyit ettem, de nekem IR miatt muszáj volt diétáznom. Próbálj korpás vagy teljes kiőrlésű dolgokat enni és megfogod látni hogy hamarabb laksz jól és később is éhezel meg.
2016. jún. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mostanában reggelire növényi tejből készült protein pudingot eszek puffasztott amaránttal és gyümölccsel, megszórva olajos magokkal.


Végre tele van minden friss gyümölccsel! Nyamm...


Kenyeret sosem eszem. Előtte sem ettem.

2016. jún. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mielőtt terhes lettél mit ettél reggelire?
2016. jún. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a reggeli a kedvenc étkezésem, ha tehettem terhesen is rántottát, bacont és mellé szendvicset ettem két zsemléből.
2016. jún. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én nem vagyok reggel éhes,gyümölcslevet iszom max, van már egy lányom, vele eszem valami gyümölcsöt tízóraira,aztán együtt ebédelünk
2016. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Snorri ***** válasza:
Nézd, ha jól esik, és nem hízol tőle nagyon, vagy nem érdekel, akkor edd. Én tuti gurulnék egy ilyen menütől, és én terhesen jobban híztam, nekem oda kellett figyelnem. Én eleve nem eszem kenyeret, majonézt, vajat, és felvágottat. :)))
2016. jún. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
160g szénhidrát diétát csinál így annak megfelelően étkezem. Tk kenyeret 1szelet sonkát zöldségeket. Zabkását gyümölccsel.tojás rántottát, szénhidrát csökkentett pékárut vagy egy finom gyümölcs turmixot. Kaptam egy NutriBullet gépet így pikk pakk megvan..
2016. jún. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En ma pl 2 szelet barnakenyeret ettem piritoskent (a kicsi, vekony fajtabol, alig valami a ketto egyutt is). Erre raktam sajtot es sonkat, ettem hozza majd egy egesz kigyouborkat. En keson reggelizek es nem sokat, mert kora reggel mindig iszom egy tejeskavet, reggeli utan pedig 2-3 oran belul kesz az ebed is.

Vacsorara is maximum ennyit eszek es meg ket almat.

Ebedelni rendesen szoktam, bosegesen, sot, altalaban utsonnazok is valamit.


Nekem ez a sokadik terhessegem, volt mar idom kitapasztalni, hogy terhesen hizekons vagyok, holott terhrsseg nelkul barmit ehetek, akkor is vekony vagyok.

Az elso gyerekkel ettem bosegesen es hiztam is 25 kilot. Lement, de nem volt jo erzes. Ezt azota sem sikerult ismetelnem szerencsere.

2016. jún. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!