Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Klion 100 hüvelykúpot rózsaszí...

Klion 100 hüvelykúpot rózsaszínes folyás miatt abbahagytátok idő előtt?

Figyelt kérdés
Akik terhesség alatt használtak klion kúpot, és attól pecseteltek , abbahagytátok, vagy még így is folytattátok ? dokim szabin, így őt most nem érem el. Nálam már az első kúp is ilyet okozott :-(

2015. júl. 25. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én D100-at kaptam,pont a 3.hónap elején. 3 db-ot használtam el amikor ugyanígy jártam mint te. Abba is hagytam rögtön. Nem szólt semmit rá a doki amikor mondtam neki. Többször is olvastam már itt és más honlapokon is,hogy előfordult másoknál is. Sajnos erős gyógyszer és felmarja a hámsejteket a hüvelyben,ez okozza a pecsételést. Nem kell tőle megijedni,de azt tanácsolom,hogy hagyd abba,mert sosem lehet tudni,hogy nálad nem lesz-e rosszabb következménye a kicsire nézve. Ha a doki esetleg letolna emiatt nyugodtan mondd meg neki,hogy a gyermeked élete és egészsége fontosabb mint az,hogy folytasd és ki tudja mi lett volna.
2015. júl. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
4-et szedtem de nagyon fájt a hüvelyem, a 4-iket alig tudtam feltenni, utána azt mondtam oké, ebből ennyi elég volt. Nekem ez volt nem pecsételés. Pecsételés esetén is így tettem volna.
2015. júl. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, akkor abbahagyom. Szerintetek vegyek helyette betadine kúpot? Elvileg az is jó enyhe fertőzésre, és vény nélkül van.
2015. júl. 26. 09:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok,az öngyógyítást alapból nem szeretem,terhesség alatt meg főleg nem! Hiába vény nélküli,az orvos nélkül inkább ne tegyél semmit,főleg most. Sajnos nem lehet tudni,hogy mire mit reagál a szervezet.
2015. júl. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

igen a klion eléggé mar...

de orvos utasitása nélkül nehogy betadinozz

2015. júl. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké, köszi a tanácsokat, megpróbálok keresni addig is egy dokit, aki ad vlm mást
2015. júl. 27. 15:01
 7/7 anonim ***** válasza:
1,4-es vagyok,ilyenkor elmehetsz simán az sztk-s rendelésre is.
2015. júl. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!