Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erről a babakocsiról mi a...

Erről a babakocsiról mi a véleményetek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

[link]



Baby Merc Olimp 72.500 Ft


Nagyon köszi mindenkinek!


2010. ápr. 13. 15:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen az elég nehéz, de előreláthatólag nem kell majd cipelnem és emlenem huzamosan, de hát ezt nem igazán lehet tudni....
2010. ápr. 13. 21:05
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező.én vagyok az első válaszadó,emg a második is én vagyok,meg az is én vagyok aki a vateráról írt.én is onnan rendeltem.küldöm a linket.

[link]

2010. ápr. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
megint én vagyok.a vetrán is ugyanaz a hölgy árulja a kocsikat mint akit te belinkeltél,az az olcsóbabakocsi,tehát a te linkedben ott van az össze elérjetősége.ja és amúgy szívesen segítettem a szinekkel kapcsolatban.
2010. ápr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Szia Első! Tudom, hogy Te írtál többször is (az első három és az ötödik válasz a tied), de én a 17:51-től kértem volna, hogy linkelje be nekem ahol annyira olcsó (?)Bocsi kicsit hülyén fogalmaztam, hogy második válaszadó, aki igazából a 4. választ írta!:S

Nagyon köszi a segítséged! :D

2010. ápr. 13. 21:53
 15/17 anonim ***** válasza:

szia!

irtam én is választ, még a képet is megnéztem a kocsiról, a kép stimmelt, de a típus nem. szóval azért belinkelem, nézd meg. nekünk bevált, sok a színválaszték és minden van hozzá. üdv, 20 h km


[link]

2010. ápr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

szia!!!


előre is bocsánat, de rég nem néztem a kérdést, és csak most láttam, hogy kérted a linket, tényleg bocsi. de most pótolom. nekünk bevált. ugyan nem lux, de minden meg van hozzá ami szükséges, és talán az ár is barátságos ahhoz képest. remélem tudtam segíteni. 23 km

2010. máj. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
2010. máj. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!