Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor alakul ki a méhlepény?...

Mikor alakul ki a méhlepény? Vagy meddig nem veszélyes annyira a dohányzás terhesség alatt?

Figyelt kérdés

A barátom unokatestvére 4-5 hetes terhes és a barátom nővérével (akinek már van gyereke) beszélgettek. Kérdezte, hogy hogy áll a cigivel és mondta, hogy még azért naponta 5-6 szálat elszív, de természetesen leakarja tenni. Aztán a barátom nővére mondott valami olyasmit, hogy amíg nem alakul ki a méhlepény addig nem jut el úgy a babához. Ebben van valami?

Bár ha igaz is én biztos nem nyugtatgatnám, hogy nyugodtan cigizzen, hanem inkább megmondanám neki, hogy undorító, hogy terhesen cigizik.

Én amúgy nem szóltam inkább semmit, nem tudom mért, de valamiért nagyon kiakasztott.

19/L


2016. jún. 22. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez hulyeseg. Azt etelre es italra mondjak. Attol meg karosodik... nem hiaba mondjak h lekell(ene) szoknI babaprojekt elott 3hónappal legalab...
2016. jún. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mehlepenyen tapad amugy meg. Es a koldokzsinorrol beszeltek ok. Vagy akartak...
2016. jún. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már le kellett volna tennie.
2016. jún. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Nem, nem gond. Sőt az első trimeszterben nyugodtan öntheti magába a vodkát is a cigi mellé, meg egy két szippantás kokó is belefér ha bírja az orra..
2016. jún. 23. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne viccelj, hát persze. sőt, neki is jót tesz, nemcsak a magzatnak. a körmeit és a fogait kifehéríti, sosem köhög majd és könnyen bírja a lépcsőzést. Várj, az a saláta és a hús, nem a cigi. Elrontottam...
2016. jún. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb 6 hetes kortól a véren keresztül minden eljut már a babához, mert akkor kapcsolódik a vérkeringéshez. A méhlepény pedig folyamatosan alakul, az, hogy fokozatosan veszi át a szerepét 12 hetes terhességnél nem jelenti azt, hogy addig nem tesz kárt benne.
2016. jún. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bízd rá aki dohányzik annak hiába mondod hogy agyja abba kevesen teszik le .Ha azt mondja 5-6 szál,én azt mondom titkon a másik 6-12 szál.Rengetegen dohányoznak terhesen ,amikor szültem kint voltam levegőzni 2. napon és hárman is fújták a füstöt.Én azt mondom megfelelő táplálkozás mellet és mondjuk jó minőségű vitaminok szedésével sok sok probléma elkerülhető.Nem egy nem két makk egészséges gyereket ismerek akik úgy születtek hogy cigiztek és ez még a legkevesebb lenne.A genetika rengeteget számít.Kívülről visszataszító de a stressz többet ártana a babának ezt pedig orvosok is javasolják hogy csökkentse az adagot de ne akkor hagyja abba.
2016. jún. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!