Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy a savtól fáj...

Lehet, hogy a savtól fáj borzalmasan a gyomorszájam? Reggel ahogy kikelek az ágyból alig bírok elmenni a fürdőszobába. Azért is mert míg nem pisilek a hasam is fáj.

Figyelt kérdés
22 hetesek vagyunk.
2008. szept. 27. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,sajna a gyomorsav csinálhat ilyet.Felkelés előtt rágcsálj el egy pár száraz kekszet,segíteni fog.
2008. szept. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez bizony a sav. Nekem este, lefekvéskor is feljött, alig tudtam elaludni. Jól mondja az előttem szóló, egyél pár szem korpás vagy akármilyen kekszet. Terhesség alatt is lehet szedni egy bizonyos savlekötőt, de most nem jut eszembe a neve, valaki biztos tudja. Ha más nem, az orvos biztosan. :)
2008. szept. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is így vagyok.

22 hetes vagyok, reggel arra ébredek, hogy majd szétdurran a hólyagom, kiegyenesedni alig tudok, úgy megyek ki a mosdóba.

A gyomorsav miatt pedig fájhat a gyomorszájad. Ilyenkor egyél egy kis pattogatott kukoricát.

2008. szept. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Úgy látom tényleg mindenért meg kell szenvedni. De ez édes szenvedés. Boldog babavárást.
2008. szept. 27. 13:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Igen,attól.Nekem este szokott.Ne edd túlmagad este.Rennie-t lehet szedni nyugodtan.37.hetes pocis
2008. szept. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
én 12 hetes vagyok de már ezzel szenvedek, napközben is, pl most is ahogy ettem begörcsölt. jó rá a maalox szuszpenzió, én felváltva használom a reniee-vel. éjszakánként is ha pisilni megyek ugyanazt érzem mint te.
2008. szept. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!