Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan huvelykapszulatol...

Utrogestan huvelykapszulatol lehet rozsaszines folyas?

Figyelt kérdés

Par napja irta fel az orvos, csak napi ketszer egyet kell hasznalnom.

Nem volt verzesem egyaltalan, csak azert kaptam, mert volt mar korabban vetelesem es az orvos szerint artani nem arthat.

Amiota hasznalom igen eros a folyasom, nyilvan a kapszula is urul, de mar ket nap talalkoztam rozsaszin folyassal azota, vagyis egy-egy csik volt, amikor toroltem magam. Elnezest a reszletekert, tudom hogy gusztustalan. Nagyon minimalis volt, csoda, hogy eszrevettem.

Az orvos ismet megnezett es semmit nem talal, hogy honnan es miert vereznek, szerinte esetleg huvelybol johetett. Talan az utro irritalhatja a huvelyfalat, vagy en sertem meg, ahogy felrakom (bar nagyon ovatosan csinalom).


Ilyen letezik? Tapasztaltatok hasonlot?

Persze orulok, hogy mehen beluli verzesnek nincs nyoma, de azert megis idegesit.


2016. jún. 25. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem attól van!
2016. jún. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az utrotól is! Irritálhatja a hüvelyed. Nekem kb 5 nap után mindig égett tőle de semmi fertőzésem nem volt.
2016. jún. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy irritálja a hüvelyfalad.

Ha kellemetlen, vagy erősödik, kérj szájon át szedhető gyógyszert.

2016. jún. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Én pont ugyan így vagyok! 8 hetes vagyok, màr a pozitív teszttöl használom az utrot!! 1,5 hete nem mindig de gyakran a kapszula felhelyezése utàn barnàsan tàvozik a kapszula!!:( Voltam én is dokinâl, kicsivel minden rendben!! Nàlam sem làttak semmi gondot!! De annyira rémisztő ez az egész!!😞

2016. jún. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az elso ket napban ereztem ego erzest, pedig fertozesem biztosan nincs. Azota nem igazan erzem, tehat nem irrital annyira, viszont talalkoztam ugye ezzel a "vercsikkal" a folyasomban.

Szuper, mert most jobban izgulok emiatt, mint elotte.

Kicsit azt banom, hogy elkezdtuk, mert elvileg a progiszintem rendben van, nem tul magas, de nem is kevesebb, mint szukseges.


Varok meg par napot, ha nem mulik, akkor kerek masik progit.

Csak epp kivaltottam egyszerre 6 dobozzal...

2016. jún. 25. 19:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia. 4/5 vàlaszoló vagyok!

Nekem sincs progi hiànyom, csak elővigyázatosságbol kapom! Nehogy ne, legyen elég a progi!! Nekem ma tiszta barnàsan folyt vissza az ami sàrgàn szokott. :( A héten ezzel voltam kórházban! :( Mert megijedtem!Kimarja a hüvely falat, mêhszàj sebet is szokott csinálni! Sajnos én mindig érzékeny is voltam , hüvelyfal gyulladàsom is volt màr sokszor! Nem bírom a sok szexet! Pl 3 napig minden nap egyszer együtt voltunk és azonnal nàszutas betegségem lett:( stb.. Sajnos! Ezt nem minden doki mondja el, vagy nem tudom.. én màskor is igy voltam az utroval!Rengeteg csajt olvastam akik ugyan ezzel a problémával küzdenek utro mellett! Kétszer is voltam ezzel orvosnàl és a baba mindig jól volt:) remélem most is így van!!😃 Ha nem görcsölcs, nincs nagy szurkàlàs oda lent akkor nincs gond!! Ja és amíg nem darabos véres,a folyás! Nekem most kettő fő doki is ezt mondta!! Az a baj hogy a szájon át szedhető progi, általában nagyon sok rossz tünetet produkàl! Olvass utàna! Nem vagyunk egyformák! Nekem 3 doki is azt mondta hogy a hüvelyi sokkal többet segít, mint a szàjon àt szedhető! Még a szurival lenne jó, de az mêg Magyarban nincs:(

2016. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!