Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek? Ma kellene...

Szerintetek? Ma kellene megjönnie. Ez volt a reggeli. Ejjel voltam wc-n és ittam is. Képet csatolok.

Figyelt kérdés

2016. jún. 25. 12:23
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Ott van a halvány csík, de szerintem vegyél egy másik márkát (én 10-es erősségű tesztet javaslok).
2016. jún. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem száradási csík volt, sokszor előfordul sajnos. Nekem is volt ilyen tesztem, de akkor nem voltam terhes.Persze pont emiatt vettem még egy rakat másik tesztet is, hogy most akkor mi van, de azok egyértelműsítették a dolgot.

A Rossmannos IntiMed tesztet nagyon tudom ajánlani, nekem az mutatta a legerősebb csíkokat, amikor terhes lettem. Nem várt előtt 1-2 nappal is már halvány, de félreérthetetlen csík volt. De a ClearBlue Digital is egyértelműen megmondja.

Drukkolok, hogy sikerüljön!

2016. jún. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
3 napja ilyen. Ha száradási akkor eleg fura h mind.
2016. jún. 27. 20:02
 34/40 anonim ***** válasza:
Sikerült venni facellet? Amúgy igen, az intimed is jó, de a facelle érzékenyebb! Amugy én kértem a képet, ezen is látszik! A kép már száradás után készült?
2016. jún. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Igen vettem. At hiszem csik formájában. Reggel megcsinalom. Igen száradás utan, mert később szóltál h keszitsek. De nedvesen is láttam mindhárom nap vmit ... De igen száradás utan jobban kivehető. Sztem a Gabriel teszt nem jo. Holnap kiderül.... Elején nem gondoltunk gyerekre, na most már addig addig h csalódott leszek ha átvert ez a fajta teszt...:/
2016. jún. 27. 21:05
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos elég nagy tesztelési tapasztalatból írtam, amit írtam. Nagyon sok teszt ad száradási csíkot szinte mindig, az egyik ilyen a Gabriel, a másik az X-epil. Legalább is nálam. Kívánom, hogy nálad ne így legyen, de amikor hasonló csíkokat produkálva ide tettem fel a teszteket, mert reménykedtem, sajnos mindig ugyanaz lett a vége. De, ez én voltam, hangsúlyozom!
2016. jún. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Igen az a baj, hogy en is ugy érzem hogy azlesz. A gabriellhez eddig sosem volt dolgom. Gravi hvg mutatott eddig 2x pozitívat kb ilyeneket de ők bizony babák is voltak. :)
2016. jún. 27. 22:56
 38/40 A kérdező kommentje:
Ez negativ. Jobb is ez igy most. :) még nem volt tervben. Mensim még Sehol. 4. Nap késés.
2016. jún. 28. 07:44
 39/40 anonim ***** válasza:
Ha a facelle nega akkor tényleg nincs baba. Minden jót!
2016. jún. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)szép napot és köszönöm a segítséget tanácsokat! :)
2016. jún. 28. 09:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!