Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki aug. Vegere varja a...

Van aki aug. Vegere varja a babát? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2016. jún. 26. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Én Augusztus közepére várom, bár remélem még Július végén itt lesz. Nehezen viselem már, főleg a nagy melegbe. Ez a lehűlés jó most, kicsit könnyebb, de még így se túl jó. Mondjuk én sose szerettem a nyarat és a meleget. Holnap megyünk 4D-re, kíváncsi vagyok még látunk-e valamit a babából. Az éjszakák se könnyűek, állandóan megyek pisilni, meg ebben a melegben már csak a ventillátorral tudok aludni. És te kérdező? Hogy vagy?

32hkm

2016. jún. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Augusztus 29. napjára vagyok kiírva. Meleg van, ki vagy purcanva. Herceg lesz (én így nevezem azt, ha fiúval terhes valaki), vagyis kisfiú, és a nevét azért nem mondanám el, mert semmi kedvem azt hallgatni, hogy ki mit papol a névvel kapcsolatban. A meleget kivéve jól vagyok, szép gömbölyű a hasam. A kislányom egyrészt várja, másrészt nem. Azért várja, mivel tesó lesz, azért nem, mert vége lesz a nyári szünetnek. A baba pedig, köszöni jól van.
2016. jún. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, bár nekem is van az a sanda gyanúm, hogy előbb meg lesz a poronty
2016. jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én 28.ara varom, bar az uh szerint 1 hettel idosebb szoval lehet h elobb jon. Nem lenne ellenemre,ha kicsit elobb jonne:)

En birom a meleget, illetve elegge utalom de pont ugy erzem magam,mint nem terhesen.

A rugsosasokat "megszoktam", nem faj semmim. Erdekes,h most vagyok testileg a legjobban terhesseg alatt.

Lelkileg neha kicsit kaosz, nagyon rettegek h az utolso hetekben tortenik vmi rossz. Ugyh mar tenyleg nagyon varom h kint legyen a babam:)

2016. jún. 26. 14:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Aug elejére várom de remélem július - ban meg lesz rosszul viselem a meleget fáj a hüvelyem keményedek nagyon sokat mozog éjjel nappal 34hkm
2016. jún. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!