Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Kb 5 hetes terhes vagyok. Két napja elég rosszul vagyok... hányás émelygés minden ami kell. Ezzel a hétvégén nincs is gond. Itthon vagyok pihenek ha szaladni kell közel a fürdő. Viszont holnap munkába nem tudom mi lesz. A kolléganőm akivel helyettesítjük egymást 2 hétig szabadságon van. Nem tehetem meg h nem megyek be. De gondolom ezek a rosszullétek nem fognak megszűnni. A munkahelyemen viszont még nem szeretném mondani. Ti mit csinálnátok? Voltatok hasonló helyzetben?

2016. jún. 26. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
vészes hányásom volt, ami miatt nem tudtam munkába járni. daedalon tablettát szedhetsz napi 3at, nekem az segített kicsit.
2016. jún. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pont ugyanígy vagyok, és hasonlóan a legelején. Nagyon szenvedek az émelygéstől. Gyömbér üdítőt szoktam jéghidegen kortyolgatni, az valamelyest segít, de volt már példa, hogy szaladni kellett.

Én sem akarom elmondani, de valószínű, így le fogok bukni...A korább terhességeimnél nem volt ennyire durva a helyzet.

2016. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. jún. 26. 15:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az elején segített a B6 vitamin, próbáld ki :)
2016. jún. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!