Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig dolgozhatok takarítónők...

Meddig dolgozhatok takarítónőként? Árthat bármi a babának?

Figyelt kérdés
11hetes terhes vagyok.Eddig ugy volt hgy csak szeptemberig maradok,de meg akarják hosszabítani a szerződésem decemberig.Egy fűrdön vgyok takarító a vízkőoldon kívűl semmi különösebb szert nem használok.Szaunát,iszapakolásos termet,maszást takarítok.Ha bármi ártalmas lenne a babára azonnal felmindanék.
2016. jún. 27. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Akár a szülés napjáig dolgozhatnál, semmi bajod nem lesz és a babának sem.
2016. jún. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%

Miert felmondas, miert nem tappenz? Azt hatarozott szerzodesbol is lehet.


Amugy a vegyszerek artanak neki, aztan meg a hajlongas neked es igy neki is. Beszelj a dokiddal, van, aki tulovatoskodja, van, aki nem. Az enyem tappenzre akart kuldeni az irodai allasombol...ehhez kepest szules elotti heten siman dolgoztam.

2016. jún. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fizikailag szerintem ameddig jól érzed magad a bőrödben,addig dolgozhatsz.Ha már nem annyira bírod azt úgyis megérzed és akkor abbahagyod.A vegyszerekkel azonban nagyon vigyázz,bár írtad,hogy nem igazán használsz,de a vízkőoldó is az és szerintem nem nagyon jó,ha belélegzed.Ha mindenképpen folytatni szeretnéd a munkádat,akkor egy jobb minőségű maszkot szerintem mindenképpen szerezz be,bár nemtudom,hogy használ-e valamit,de gondolom jobb mint a semmi.Jó babavárást.
2016. jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attol függ. Mert sok vegyszert nem szabad terhesen hasznalni...
2016. jún. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!