Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti orrvérzés....

Terhesség alatti orrvérzés. Baj lehet?

Figyelt kérdés
Múlthét csütörtökön jelentkezett először, akkor kb 5ször fordult elő egy nap alatt. Akkor hívtam mentőket, de nem igazán vették komolyan. Most több mint 20 percen keresztül konkrétan spriccelt a vér az orromból. Hívjak megint mentőt vagy ezzel se fognak foglalkozni? Vagy lehet valami baj? 36 hetes vagyok.
2016. jún. 27. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de egy mentő nem azért van, hogy orrvérzéshez riasszák... eszembe nem jutna. Amúgy talán a vérnyomásod mehetett fel, hirtelen erre tudok gondolni, meg kellene mérni. Ha az oké orrvérzés elején is akkor fül-orr-gégész orvoshoz fordulnék, de beszélj a nőgyógyászoddal, biztos megmondja, hogy mi tévő legyél.
2016. jún. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért hívtam őket, mert az orrvérzés mellett szédültem, fájt a fejem, a kezeim meg a lábaim pedig hatalmasra dagadtak.
2016. jún. 27. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ügyeletet hívd fel és kérdezd meg mi a teendő.
2016. jún. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azonnal ügyelet de ne mentőt hívj, hanem vitesd el magad. Vérnyomásmérőd van?
2016. jún. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!