Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Enterococcus baktérium nagyon...

Enterococcus baktérium nagyon veszélyes lehet? Volt valakinek? A terhessége alatt, a vizeletben?

Figyelt kérdés

Ma kaptam meg az eredményemet és enterococcus

baktérium van a vizeletemben.Nagyon veszélyes?

A dokim holnap rendel.


2016. jún. 29. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Attol fugg hogy hanyadik het. Ki kell kezelni. Kapsz antibiotikumot vegigcsinalod ujra megnézik es ennyi. Ha szulsz akkor inkabb csak akkor folytatom ha szülés előtt vagy...
2016. jún. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
24,-dik hétben vagok és császárral fogok szülni
2016. jún. 29. 14:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Kikezelik ne aggodj.:)
2016. jún. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan kikezelik. Nyugodj meg. 😊 boldog babavárást.
2016. jún. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. jún. 29. 18:19
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél többször megtaláltak a "kókuszok" 😀, kikezelték és kész. Most a másodiknál 33 hetesen volt először e-coli a hüvelykenetben. Antibiotikumot és kúpot kaptam rá.
2016. jún. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt tenyésztették ki vizeletből 16 hetes terhesen. Gyorsan kikezelték, nem volt semmi gond.
2016. júl. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is vana vizeletben, 33 hetes terhes vagyok
2020. máj. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!