Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7hetesen voltam ultrahangon...

7hetesen voltam ultrahangon es a legkozelebbi uh az 12hetesen ez lehet h 5heten at nem nezik a babat? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Terhesgondozasra jelentkeztem es mondtam h ketek ultrahangot is kerdeztek h vagyok e mar 12hetes mondtam h nem es mondtak h akkor nagyon sokara tudnak idopontot adni . Mondtam h akkor nem kerek uh-t igy 3het mulva megyek terhesgondozasra akkor leszek 11hetes de hat utanna meg kell menni ra egy hetre uh-ra mert 12hetes leszek kell a genetikai uh szoval nem ertem.. Sztk-ba megyek.

9+3 hkm



2016. jún. 29. 16:23
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Es egyaltalan honnan tudjam h eendben van e a baba 5heten at ?! Felek ha baja van :( elso terhessegem
2016. jún. 29. 16:24
 2/13 anonim ***** válasza:

2 gyerekem van, engem mindig visszahívtak a 10. héten.

Én is sztk-ba jártam.

2016. jún. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is sztk-ba járok, 4-5 hét két vizsgálat között tök átlagos, normális.

32hkm

2016. jún. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hat nemtudom:) en felek eddig 2ultrahangom volt ezert csodalkozom h nincs 5heten at uh. Gondolkozok rajta h elmegyek 1x magandokihoz h lassam minden rendben.

Egyebkent 2-3napja faj a gyomrom nem nagyon tudok enni ez kiatt es a meleg miatt se csak edesseget . Inkabb este fele eszek , es reggel. Ez baj lehet a babanak?

2016. jún. 29. 16:46
 5/13 anonim ***** válasza:

Régebben anyukám mesélte, hogy csak a problémás terheseket uh-zták, azt is 3-4 havonta...

PErsze ez kommunizmus idején...


Nekem is soknak tűnik, majd ha aggódom akkor elmegyek egy hasi uh-ra vagy magánba, vagy a férjem egyik kollegájához, a megnyugtatásom kedvéért. Már volt egy veszítésem, ezért még parásabb vagyok, muszáj kontrollálnom, amit tudok. Igaz még teszt előtt vagyok, de ha sikerül a babó, akkor így teszek majd, nem fogok sajnálni pár ezrest a megnyugtatásomért.

2016. jún. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Lesz ennél ritkább is, hiszen a 18-19. heti UH után csak a 32. héten néznek újra, ha SZTK-ba jársz.


Ha nagyon aggódó típus vagy, akkor most válts magándokira, oda sűrűbben is mehetsz.

2016. jún. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 6 hetes után csak azért csinált a 9. héten is a dokim egy gyors uh-t, mert elég sok nőgyógyászati, hormonális problémám volt, műtöttek is, különben csak a 12. heti lett volna. Hivatalosan 4+1 tb által finanszírozott uh van: 1. amivel megállapítják; 2. 12. heti; 3. 18-20. heti; 4. 30-32 heti; 5. 36. heti. Persze vannak intézmények, ahol a havi terhesgondozás keretében uh-t is csinálnak, magánorvosok is általában csinálnak minden hónapban uh-t és ha gond van, akkor is csinálnak uh-t. De nem kirívó a te eseted, ha nincs panasz, akkor ez a sztenderd eljárás.
2016. jún. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
En csak azert feltem a picit mert a rakszures eredmenyem nem a legjobb lett . Valami elvaltozas volt a mehemben ami fertozest okozott es mondta a doki ha most nem mentem volna el h en terhes vagyok akkor ez rak lett volna a kesobbiekben. Kerdeztem tole h ez van e valami hatassal a babara mondta h nem nincsen mivel vedve van a pici. Irt fel 2fele kupot de majd csak a 12. Hettol szedhetem augusztus vegeig . Majd szeptember elejen ujra rakszures.
2016. jún. 29. 17:43
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

En kikernem egy magandokinak a velemenyet a helyedben.. en maganba jarok 4-5hetente vizsgalat ultrahang + a genetikai vizsgalatok ugye..

Nyugalom es boldog babavarast:)

20hkm

2016. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6., 9., 12., 20., 30. és 37. héten voltam ultrahangon
2016. jún. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!